گزارش کنسرت گوگوش در اکسپو دبی + ویدئو

خبرگزاری آسوشیتدپرس درباره کنسرت گوگوش در اکسپوی دبی نوشت که او آهنگ‌های قدیمی‌اش را به همراه آلبوم تازه‌ای، روز پنج‌شنبه ۱۷ مارس در استادیومی مملو از جمعیت در دبی اجرا کرد.

این خبرگزاری می‌گوید گوگوش برای ۲۱ سال از خواندن در سرزمینش منع بود تا جایی که از ایران رفت.

آهنگ‌های کلاسیک قدیمی گوگوش با تشویق و فریادهایی مورد استقبال قرار گرفت و تماشاچیان کنسرت او که بخش زیادی‌شان ایرانی بوده‌اند، با آهنگ‌های او می‌رقصیدند و آن‌ها را از بر بودند.

بیشتر ببینید:

سارا ۳۵ ساله که از عمان به دبی سفر کرده بود گفته که ۹ ساعت زودتر به اکسپو رسیده و نمی‌تواند وصف کند چقدر عاشق گوگوپش است. افو می‌گوید کشور دچار مشکلات زیاد اقتصادی و اجتماعی است اما اسطوره او سر جایش است.

https://youtu.be/M8yQFTZgjwY

خبرگزاری آسوشیتدپرس، همچنین از قول دختری به نام آیدا محمدی ۱۳ ساله گفته که من و مادرم هر روز با گوش کردن به صدای گوگوش بزرگ شده‌ایم.

این خبرگزاری، گوگوش را نجوای گذشته نامیده و از کنسرت او به عنوان یک رابطه عمیق میان دوبی و ایران نام برده. این در حالی است که مقامات ایرانی در بنیاد رودکی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نسبت به حضور گوگوش در اکسپوی دوبی، معترض بوده‌اند.

این را هم ببینید:  حکایت زندان رفتن گوگوش
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:
1 نظر
  1. […] گذشته را در دبی به سر برده بود در اکسپوی دبی ۲۰۲۰ برنامه اجرا کرده بود. برنامه‌ای که با اعتراض دولت ایران مواجه شده بود. او […]

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.