سریال خسوف قسمت ۲۴ بیست و چهارم |‌ دانلود، پاورقی، بررسی و حواشی |‌ Khosoof Serial Part 24

سریال خسوف قسمت ۲۳

امیر در حال رانندگی است که آتیه به او زنگ می‌زند و می‌پرسد اوضاعت چطور است؟ و عذرخواهی می‌کند بابت روزی که حرف زدند و تند رفته است و او را برای گفتگو در جایی دعوت می‌کند. امیر می‌گوید در راه فرودگاه هستم. آتیه می‌گوید پس قرار باشد برای بازگشت.

علیرضا قصد دارد درباره اتفاقات شرکت تحقیقات کند. در حال مشورت حقوقی گرفتن است. این‌:ه یکی که خبری از آن می‌تواند باشد در بهشت زهراست و مرده است.

در کافه مهتاب، یکی از بچه‌های آن‌جا می‌پرسد این خانم را میشناسی مهتاب؟ مشکوک است که دزد باشد. مهتاب از پنجره نگاه می‌کند و می‌گوید ندیدم تاحالا. زن می‌رود و دور می‌شود.

مهراب برای خرید کت و شلوار و لباس مجلسی رفته و عینک آفتابی هم می‌خرد.

آتیه سراغ اسما رفته و پشت در است. هما، مادر امیر گوشی را بر میدارد و در را باز می‌کند. برای فرزند اسما و امیر کادو آورده.

به اسما می‌گوید برای انتقام نیامده‌ام. از آنهایی که باعث شدن ۴ سال بدبختی بکشم نمی‌گذرم ولی تو که کاری نکردی. من امیر رو دوستش دارم خیلی هم دوستش دارم اما مثل برادرم. از تو یک خواهشی دارم اسما. دلم می‌خواد منو مثل خواهرت بدونی.

مهراب در خانه شام خریده و با ریحانه برخوردش خوب شده است و او را ریحانه‌جان خطاب می‌کند. ریحانه هم تعجب کرده است. مهراب برای خودش لباس ورزشی خریده ورزش کند.

مهراب به آتیه زنگ می‌زند و می‌گوید چقدر ذوق زده و گیج است. آتیه هم اون رو شیر می‌کند و می‌گوید از خیلی از جوانان بهتری.

این را هم ببینید:  سریال خسوف قسمت ۲۸ بیست و هشتم

مهراب اطلاعات شناسنامه‌ای و کد ملی آتیه را می‌خواهد.

آرمان در حال درست کردن کباب روی منقل است و یک عطر هم برای آتیه هدیه خریده. آرمان بهش خبر میده که زمین مهرشهر را بعد از فوت پدرش فروخته و دوست نداشته آویزان غزنوی پدر زنش باشد. می‌خواسته ساز فروشی راه بیندازد و یک کلاه‌بردار پولش را خورده. می‌گوید این خانه سهم هر دوی آن‌هاست می‌فروشند و سهمش را به آتیه می‌دهد.

آتیه وانمود می‌کند برایش مهم نیست. آتیه می‌پرسد چطور بدون انحصار وراثت می‌تونی بفروشی خونه رو؟ می‌فهمد که رضی چنین کاری کرده است. آرمان میگه آخرش هم یه پولی گرفت و رفت.

کسی که برای آتیه پیامک می‌زد با او برای فردا قراری می‌گذارد.

بیشتر ببینید:

شب آتیه کابوس می‌بیند. کابوسی که به حضورش در ترکیه و سفرش به ترکیه مربوط است.

در یک قهوه‌‌خانه، امیر را می‌بینیم که نشسته است. جایی‌ست که ترک‌زبان هستند. مردی می‌آید کنارش می‌نشیند می‌گوید دو ساعت است نشسته‌ای، ۷ چای و دو املت خورده‌ای. به تیپ و قیافه‌ت نمی‌خوره بچه اینجا باشی. من استعداد دارم پلیس‌ها را از یک کیلومتری تشخیص می‌دهم مشکلی داری بگو حل کنم دیگه.

امیر می‌گوید دنبال کسی هستم که من را از مرز رد کند. سر کوچه سمت چپ در یک کفاشی قرار می‌گذارند.

در شرکت، رضی و مهراب در حال خوردن هستند که مهراب فقط مشغول خوردن کاهو و کمی مرغ است. مهراب می‌گوید برایش یک کادویی بخر که کیک کنه بگه عاشقم شده. علیرضا می‌آید که خداحافظی کند، مهراب او را صدا می‌کند و می‌گوید این کاغذ را ببر دفترخانه. خود دفترخانه در جریان است بگو کارهایش را انجام بدهد به من خبر بدهد.

این را هم ببینید:  سریال نوبت لیلی قسمت ۳ سوم

امیر به سراغ کفاش می‌رود و می‌گوید تنها هستم و زود هم باید بروم. امیر دنبال آدم‌پرانی به اسم آقا آزاد است. در نهایت راضی می‌کند که به او وصل کنند.

روزی که کسی که پیامک می‌زده سر قرار می‌آید علیرضا به سراغ آتیه آمده و می‌گوید خوب شهر را به هم ریختی‌ها. آتیه میگه همیشه می‌دونستم نمیشه تو را شناخت. علیرضا می‌گوید تو آمده‌ای انتقام بگیری. آتیه رد می‌کند. علیرضا عاشقانه بودن رابطه‌ش با سمیرا رو رد می‌کنه. میگه همون ۴ سال پیش باید حرف سینا را گوش می‌کردم. آدمی که بچه‌اش را بزند زیرش و برود آدم درست حسابی‌ای نیست. من به اندازه تو از این جماعت کینه دارم. سمیرا، رضی، دایی مهراب، دایی مهراب عزیز که حق مادرم را خورد با هزار دوز و کلک کارگاه پدربزرگم را بالا کشید و پرید بالا. از همه مهم‌تر خواست یک گوشمالی کوچک بهم بدهد که شد این پا. که باید یک عمر لنگ و علیل دنبال خودم بکشم. من دلم به حال تو نسوخته دیگه نمی‌خوام مثل پادو باشم. حق خودم و مادرم را می‌خواهم پس بگیرم. بهتر است با هم باشیم. به دردت می‌خورم و می‌توانم کمکت کنم.

بی‌انصاف نباش. حتما یکی خبر داده به امیر که در فرودگاه برگشته. چیزهایی می‌دانم مثل اینکه چه کسی نمی‌خواست شما از مرز رد بشید و اون بازی تیراندازی را راه انداخت. آتیه می‌پرسد کی؟‌ علیرضا می‌گه الان نه. به وقتش.

آدم پران‌ها می‌آیند سر قرار. آزاد امیر را می‌بیند. می‌گوید تو را یادم نمی‌آید.

ثمین، خواهر سمیرا، در حال اجرای نقشه روی ریحانه است. می‌گوید یک پخ بگوییم تا صبح یک لنگه پا می‌ایستد. چاقو را به دختری که همکارش است می‌دهد و وارد خانه می‌شوند. آن دختر روی ریحانه چاقو می‌کشد. و دهان او را چسب می‌زنند.

این را هم ببینید:  سریال خسوف قسمت ۲۵ بیست و پنجم

ثمین روی دیوار عکس خواهرش روی دیوار را می‌بیند.

مهراب سر می رسد و فرار میکنند.

ثمین تازه فهمیده که فامیل آنهاست.

علیرضا در حال بازبینی فیلم‌هاست و ثمین را در فیلم‌ها می‌شناسد. مهراب ماجرا را می‌فهمد و ریحانه را سیلی می‌زند. علیرضا مانع زنگ زدن به پلیس می‌شود.

علیرضا شماره ثمین را از ریحانه می‌گیرد و می‌شنود که اسمش افسانه است.

علیرضا به شرکت امیر و اسما می‌آید. علیرضا پیش اسما می‌رود و پس از مدتی یکی به دو با هم، به او می‌گوید فکر کنم امیر و آتیه دارند همدیگر را دوباره می‌بینند. آن روز پیش امیر بودم گوشی او زنگ خورد دوباره رفت. مراقب زندگی‌ت باش. نمی‌تونستم بهت نگم.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.