شگفتی کنسرت اربیل در کردستان عراق برای حمید هیراد

حمید هیراد، خواننده ای است مجاز که در تلویزیون دولتی ایران هم حضور فعالی داشته است. حالا او در عراق می‌خواهد کنسرت بدهد که نخستین کنسرت‌های بعد از کرونای او به شمار می رود.

حالا حمید هیراد ظاهرا محبوبیت پنهان ولی چشمگیری در کردستان عراق و سلیمانیه داشته است که باعث شده شگفتی پایان سال در زمینه موسیقی رقم بخورد.

هفت هزار بلیت کنسرت «حمید هیراد» در تور کنسرت هایش در سلیمانیه عراق در فاصله چند ساعت به فروش رفت تا یکی از عجیب ترین اتفاقات موسیقی در هفته های اخیر برای یک خواننده ایرانی
را شاهد باشیم.
بر اساس اعلام رسانه های محلی سلیمانیه، حمید هیراد پس از اجرای قطعه «خدا» و همه گیری این اثر در سلیمانیه عراق، به محبوبیت چشم گیری در این منطقه رسید و همین محبوبیت باعث شد برخی تهیه کنندگان محلی سلیمانیه، مذاکراتی را برای برگزاری کنسرت در این شهر با مدیران موسسه «آوازی نو» آغاز کنند.

بیشتر ببینید:

به گزارش بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی، توافق برای یک کنسرت انجام شد و 1500 بلیت این کنسرت در کمتر از یک ساعت به فروش رفت و همین استقبال باعث شد سه سانس دیگر کنسرت حمید هیراد تمدید شود و در مجموع هفت هزار بلیت برای این

کنسرت به فروش برسد.
17، 18 و 19 فوریه 2022 تاریخ برگزاری کنسرت های این خواننده در سلیمانیه و اربیل عراق است.

همراه پندار باشید و کانال را سابسکرایب کنید تا با خبرهای بعدی درباره حمید هیراد، دیگر کنسرت‌ها و صنعت سرگرمی، با هم همراه باشیم.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.