رقابت تماشایی سریال سه‌ خواهر و سریال دستان (حماسه/اسطوره)

رقابت تنگاتنگ میان سریال‌های Üç Kız Kardeş (به معنی: سه خواهر) از کانال D و سریال Destan از ATV،

سریال سه خواهر کانال D نه تنها مقام اول را در رتبه‌بندی این هفته کسب کرده است، بلکه رتبه‌بندی آن یک بار دیگر ترکانده است.

قسمت چهارم سریال سه خواهر که برگرفته از رمان پرخواننده اجلال آیدین به همین نام است، روز سه شنبه ۱۵ مارس با مخاطبان روبرو شد.

داستان این سریال با بازی رها اوزجان، برکر گَوون ,اوزگو کایا، اجلال آیدین و آلمیلا آدا و ملیسا بربر اوغلو تماشاگران را با یک کنجکاوی بزرگ منتظر هفته آینده گذاشتند.

بیشتر ببینید:

کتاب Üç Kız Kardeş (سه‌خواهر) که اجلال آیدین در ابتدا آن را به شکل فیلمنامه یک سریال می‌دید بر اساس تصمیم بعدی نویسنده تبدیل به کتاب شد، و حالا به یک سریال بسیار تاثیرگذار تبدیل شده است. بعد ازسریال قضاوت یا Yargı، سریال سه خواهر که در این فصل بسیار خوب عرضه شد در قسمت چهارم توانست اولین پیروزی خود را هم به دست آورد.

در رقابت سه شنبه، سریال حماسه یا اسطوره (دستان) از ATV با تولید باشکوه و بازیگران بسیار قوی خود، از ابتدای این فصل توانسته مقام اول را در رده بندی عمومی کسب کند. اما این برتری سریال دستان (حماسه) در شامگاه ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ از بین رفت.

سریال Üç Kız Kardeş که رتبه‌بندی‌های آن هفته گذشته افزایش یافت، این هفته اولین حضور قدرتمندی داشت و اولین نفر از رده‌های مردمی شد.

این را هم ببینید:  سریال آپارتمان بیگناهان قسمت ۱۹۰ صد و نودم

قسمت پنجم سریال Üç Kız Kardeş که سه شنبه ۲ فروردین ۱۴۰۱ پخش می شود باز هم پر از صحنه های بسیار تاثیرگذار و احساسی خواهد بود.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.