ازدواج سحر قریشی در ترکیه

ازدواج سحر قریشی در ترکیه ؟

محمد حسن فرحبخش، تهیه‌کننده سینمای تجاری در ایران که بسیاری از کارهایی که سحر قریشی در آن بازی کرده با تهیه و کارگردانی او روی پرده رفته است اطلاعات جدیدی درباره سفر سحر قریشی به ترکیه منتشر کرده است. او گفته این سفر پر حاشیه، به علت ازدواج صورت گرفته است.

فرحبخش گفته که او دو سه ماه قبل گفته که می‌خواهد ازدواج کند. فرحبخش به او می‌گوید این کار را انجام ندهد اما این به خودش مربوط است.

سحر قریشی برای ازدواج از ایران رفته و تا جایی که فرحبخش می‌داند خبری از مهاجرت نیست.

بیشتر ببینید:

او کشورش را دوست دارد و به ایران بر خواهد گشت اما اینکه آنجا چه اتفاقی خواهد افتاد الله اعلم! به او پیغام دادم کشور ، نظام و اعتقاداتش را فراموش نکند.

هنوز چند سوال پررنگ باقی است. یکی اینکه چطور کسی می‌تواند به دیگری، در این جا سحر قریشی بگوید که ازدواج نکن. دوم این‌که ازدواج با یک ایرانی در ترکیه و آن طور که شایع شده امیر تتلو، یا یک ترک یا شهروند کشوری دیگر؟

و این‌که آن طور که از لحن جملات این کارگردان/تهیه‌کننده نزدیک به سحر قریشی بر می‌آید، ظاهرا او هنوز اطمینانی به گفته‌های خود ندارد و بیشتر، امیدوار است که سحر قریشی به زودی راضی شود به ایران برگردد. شما چه فکر می‌کنید؟

سحر قریشی دو سه ماه قبل به من گفته بود که می خواهد ازدواج کند و من گفتم این کار را انجام ندهد اما این اعتقاد و سلیقه شخصی ست و به خودش مربوط است.
* تا جایی که می دانم الان فقط برای ازدواج از ایران رفته و مهاجرتی در کار نیست.
* او کشورش را دوست دارد و به ایران بر خواهد گشت اما اینکه آنجا چه اتفاقی خواهد افتاد الله اعلم! به او پیغام دادم کشور ، نظام و اعتقاداتش را فراموش نکند.
* دسته دختران فیلم خیلی بدی بود و اصلا قائل دیدن نبود انگار کسی وسط جنگ رفته و چند تصویر مستند ضبط کرده و پول بیت المال را هدر دادند.
* در همه جشنواره ها مهندسی داریم اما نه به این شکل! هفته پیش که آقای افخمی در دفتر ما بود این نکته را به او گفتم و ایشان هم تلویحا این مطلب را تایید کرد.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.