خرید گیفت کارت با ریال از داخل ایران

در شرایطی که بانک‌های ایرانی به سیستم‌های بین‌المللی دسترسی کاملی ندارند و داشتن یک حساب بانکی بین‌المللی، یا کارت ویزا و مسترکارت محلی هم جزء چیزهایی است که کمتر دسترسی قانونی به آن وجود دارد، گیفت‌کارت ها می‌توانند بسیاری از مشکل را حل کنند.

حتی در کشورهایی که سیستم بانکی متصل به جهان دارند هم خرید با گیفت‌کارت‌ها اغلب به صرفه‌تر هستند. 

گیفت‌کارت‌ها یا همان کارت هدیه، نوعی کارت‌های مخصوص هستند که در واقع به جای پرداخت و در اختیار گذاشتن مشخصات محرمانه مالی کاربران به شرکت‌ها امکان استفاده از خدمات آن‌ها را فراهم می‌کنند. 

این روزها برای خرید پول بازی‌ها، یا خرید جم و امتیاز برای بازی‌های کامپیوتری، استفاده از اپلیکیشن‌ها در اندروید و اپل، سرویس‌های حرفه‌ای تر مثل خدمات مایکروسافت، اپل و گوگل و آمازون و مانند این‌ها، نیاز به خرید گیفت کارت داریم. گیفت‌‌کارت‌ها همچنین هدیه خوبی برای افرادی است که می‌خواهند زبان یاد بگیرند، کتاب بخوانند یا بازی کنند.

حالا در ایران به دلیل نبود دسترسی به اکانت‌های بانکی، نیاز به خرید گیفت کارت‌ّ‌ها بیشتر است.، به این منظور سرویس پشتیبانی پندار امکان تهیه گیفت‌کارت‌های حقیقی را برای شما فراهم می‌کند. کافی است به نشانی پشتیبانی پندار در تلگرام یک پیام بفرستید.

این را هم ببینید:  مزایای اسباب‌بازی بلوک‌های مغناطیسی
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.