سریال بین دنیا و من قسمت ۱ اول | هر آنچه باید پیش از دانلود بدانیم

اطلاعات تازه‌ای درباره سریال بین دنیا و من که یک سریال ترکی است منتشر شده است. قرار است با یک هفته تاخیر، فیلمبرداری آن آغاز شود. 

این سریال ترکی محصول پلتفرم دیزنی پلاس است و قرار است از فصل جدید سریال‌های ترکی، یعنی تابستان ۱۴۰۱ پخش خود را آغاز کند.و 

می‌دانیم که در این سریال قرار است چهره‌‌هایی محبوب مثل دمت اوزدمیر، هافسانور سانجااک توتان و بورا گولسوی بازی کنند. 

شخصیت‌های داستان هم نام‌های مشخص‌شده‌ای دارند که از همین حالا می‌توانیم بدانیم:

دمت اوزدمیر در کاراکتری به نام ایلکین نقش بازی می‌کند،‌ در مقابل، نقش سینم،‌دوست صمیمی او را هافسانور سانجاک توتان برعهده دارد و بورا گولسوی هم بازیگر نقشی به نام تولگا خواهد بود.

خلاصه داستان را هم اگر بخواهیم بدانیم باید بگوییم که ایلکین معشوقش تولگا را در معرض آزمایش قرار خواهد داد. سینم برای این آزمایش وارد عمل خواهد شد. تولگا بین دو زن درگیر می شود، بدون اینکه بداند سینم و ایلکین با هم دوست هستند.داستان کمدی روی این‌که تولگا در این آزمون پیروز می‌شود یا نه جلو می‌رود.

بیشتر ببینید:

هولیا گِزِر، کارگردان سریال  بین دنیا و من به کار سرعت بخشید. زرین تکیندور، ابراهیم سلیم و ملیسا دونگل نیز به گروه بازیگران این سریال کمدی رمانتیک که داستان آن را پینار بولوت نوشته، پیوسته‌اند. 

هنوز قرار است ستارگانی به جمع آن‌ها بپیوندند.

قراردادهای آنچنانی دیزنی پلاس و رقم قرارداد بازیگران این سریال‌های ترکی

برای نمونه، از متین آکدولگر (Metin Akdülger) برای ایفای نقش کنعان به ایظ سریال پیوسته است که در پلتفرم‌هایی مثل نتفلیکس ترکیه غوغا کرده بود. مثلا در سریال‌ کلوپ و سریال عطیه.

این را هم ببینید:  پلین کاراهان مجری برنامه آشپزی می‌شود

برای اطلاع داشتن از وقایع سریال‌ها، و همچنین دریافت لینک دانلود آن به محض انتشار، به تلگرام پندار سریال بیایید و آن‌جا عضو شوید.

محتوای این صفحه به روز می‌شود.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.