قراردادهای آنچنانی دیزنی پلاس و رقم قرارداد بازیگران این سریال‌های ترکی

دیزنی پلاس، پلتفرم تازه‌ای است که در ترکیه بسیار فعال شده است. اصل این پلتفرم در آمریکاست ولی ورود آن به بازار ترکیه سر و صدای زیادی کرده و ستاره‌های زیادی را با دستمزدهای کلان دست‌به سینه نگاه داشته است. 

۱۵ ستاره مشهور سریال‌های ترکی، قراردادهای خیره‌کننده‌ای امضا کرده‌اند.

این ستاره‌ها عبارتند از جان یامان، انگین آیورک، بوراک دنیز، هالیت ارگنچ، هانده ارچل و چند نفر دیگر که نامشان هنوز اعلام نشده.

یک روزنامه‌نگار ترک به نام باریش کوجا اوغلو می‌گوید که این دستمزدها به قدری بالاست که می‌تواند بازار سریال‌های ترکی را دستخوش تغییر کند.

بیشتر ببینید:

اگر شاهان گوکباکار، یا همان رجب در سریال رجب ایودیک را بشناسید، این را هم خوب است بدانید که او ۱۰ میلیون دلار قرارداد با دیزنی پلاس امضا کرده است. برای هر قسمت حدود ۵۰۰ هزار دلار!

چه کسی است که به این دستمزدها نه بگوید؟ لااقل با ولوله‌ای که در بازار سریال‌سازی ترکیه اتفاق افتاده می‌توان گفت هیچ‌کس!

هانده ارچل و دمت اوزدمیر می‌خواهند برای هر قسمت ۱۵۰ هزار دلار بگیرند. حالا فرض کنید آراس بولوت اینملی (یاماچِ چوکور)، کنان ایمیرزالی، پینار دنیز و این‌ها چقدر پول می‌گیرند؟

سریالی به نام کاچیش یا فرار، قرار است یکی از سریال‌های محبوب آن باشد. انیگن آکیورک بازیگر آن است و فیلمبرداری‌اش تمام شده. سریال بین دنیا و من (بین جهان و من) با بازی دمت اوزدمیر عرضه می‌شود.

این را هم ببینید:  سریال رویاها و واقعیت‌ها قسمت ۲۳ بیست و سوم

ا

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:
1 نظر
  1. […] قراردادهای آنچنانی دیزنی پلاس و رقم قرارداد بازیگران ا… […]

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.