سریال نیسان آبی قسمت ۱۸ چه شد؟

در قسمت ۱۸ سریال نیسان آبی چه اتفاقاتی افتاد؟

با قایم شدن جمشید در کمد، آتوسا برادرش را بالاخره به حمام فرستاد و خواست جمشید را فراری بدهد که میهمان رسید. به دنبال برادرش امید دوستانش که می‌خواستند بروند شمال حالا کیک و گل خریدند و به خانه آمده‌اند تا سورپرایزش کنند.

ستاری به خانه آمده که زری، همسر جامشید با او تماس می‌گیرد. به دنبال جمشید است و آتوسا هم جواب نمی‌دهد. با پایان میهمانی تولد، دوستان امید بیرون می‌روند. امید، برابر آتوسا می‌رود بخوابد که ستاری دم در خانه آتوسا آمده است.

ستاری آمده درباره جمشید به آتوسا هشدار بدهد. و البته بعد از چند دقیقه، جمشید را هم غافلگیر می‌کند.
ممدرضا هم با نیسان به استانبول رسید.

در مسجد، جمشید بی‌منظور می‌پرسد که ستاری، شما دست زن بی‌پناه را نگرفته‌اید؟ جا خوردن ستاری نشان می‌دهد که او هم نقطه ضعفی دارد.

جمشید هم عازم ترکیه است. اول با جهان خداحافظی می‌کند بعد به سراغ جمشید هاشم‌پور می‌رود. جمشید هاشم‌پور پیگیر فیلمنامه است. هنوز خبری نشده است.

جمشید با آتوسا در فرودگاه است برای رفتن به استانبول که قاسم‌پور ممنوع الخروج است. همزمان کامبوزیا پیامک دریافت کرده که باید برود دادگاه.

جمشید به سراغ »برادر« می‌رود. او می‌خواهد بداند ترکیه چه خبر است و قرار است چه کار کند؟ عاطفه درگیر شماره تلفنی است که با او به صورت مزاحمتی تماس می‌گیرد.
در فرودگاه، آتوسا و جمشید منتظر پروازند که عباس کله پز هم می‌خواهد برود آنجا خانه بخرد.
آتوسا و جمشید می‌خواهند نام همدیگر را به نام دیگری سیو کنند. در نهایت به جلال و جمیله می‌رسند.

این را هم ببینید:  سریال جیران قسمت ۸ هشتم

یک دختر ترک با شوهر عاطفه، سعید، در ارتباط است. حدس عاطفه درست بوده است. از اون پول گرفته اخاذی می‌کند. به خاطر سایت شرط‌بندی. حالا دختر ترکیه‌ای، شرطی برای او دارد. در صورتی که این کار را برایش بکند دیگر سراغش نمی‌آید و عکسها و فیلمها را جلوی او آتش می‌زند. از او می‌خواهد که کاری درباره مازیار، مازیار پشمالو انجام دهد.

بیشتر ببینید:

کامبوزیا از طریق مرز زمینی و قاچاقی می‌خواهد به ترکیه برود. همان مسیری که در ابتدای ماجرا، آریا هم طی کرده بود. به خانه که می‌روند تصمیم می‌گیرند زن‌ها یک خانه و مردها یک خانه بمانند.

کامبوزیا از لب مرز به پدرش، رضا تماس می‌گیرد.

همزمان سعید و پدر زنش، جمشید، در حال صحبت پنهانی با اسم‌های مستعار هستند.

زری به پری می‌گوید که به آتوسا یک مقدار مشکوکم. یواشکی با جمیله حرف می‌زنه ولی هرکاری کردم شماره جمیله رضایی را به من نداد. پری می‌گوید که جمیله رضایی دو سال پیش در جاده تصادف کردند فوت کرده‌اند.

برای اطلاع از آنچه در قسمت بعد رخ می‌دهد ویدئوی پیشنهادی را که در بالای ویدئو و همینطور در توضیحات لینک شده است ببینید.

در روزهایی که بازیگران و هنرمندان زیادی اعلام کرده‌اند با صدا و سیما همکاری نمی‌کنند و عرصه سینمای خانگی هم تا حدودی در انحصار عده ثابتی از بازیگران است، یک باره اتفاق تازه و عجبی افتاده و آن حضور اصغر سمسارزاده مشهور به اصغر ترقه برای اولین بار بعد از انقلاب در یک سریال سینمای خانگی و چند برنامه گوناگون است.

این را هم ببینید:  ماجرای حراج نیسان آبی چیست؟

این هنرمند قدیمی رادیو و تلویزیون، که سالها در برنامه ای به نام صبح جمعه برنامه داشته است حالا بعد از ۴۰ سال اجازه حضور در تلویزیون را پیدا کرده است. او گفته که از کسانی که این امکان را فراهم کردند تشکر می‌کند. پیش‌تر افرادی مثل حبیب خواننده مشهور به دنبال فرصتی برای حضور مجاز در ایران بوده‌اند که امکان پذیر نشده اما در مقابل افرادی مثل سعید راد و سعید کنگرانی از این موهبت برخوردار شده بوده اند.

سمسارزاده درباره فعالیت این روزهایش گفت: «علاوه بر برنامه «صبح جمعه» که در ماه، ۱۰ ساعت برنامه تولید می‌کنیم و پخش هفتگی و روتین خود را داریم، این روزها با چند مجموعه نمایشی قرارداد بسته‌ام و حضور دارم.»
این بازیگر از حضور در یک مجموعه نمایشی طنز برای پخش در ایام نوروز خبر داد و درباره جزئیات آن توضیح داد: «طبق اطلاعاتی که من دارم این مجموعه با نام «کوچه پشتی» به کارگردانی قاسم عرب و تهیه‌کنندگی آقای سردابی در هفت قسمت برای شبکه دو سیما در ایام نوروز ساخته می‌شود. کاری کمدی است که برای ایام عید خیلی مناسب است. البته ساخت آن به تازگی به اتمام رسیده است و در مرحله تدوین است.»
او همچنین از حضورش در سریال «شبکه مخفی زنان» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی و کارگردانی افشین هاشمی خبر داد.
سمسارزاده به موضوع این سریال که به سال ۱۳۲۱ برمی‌گردد، اشاره کرد و گفت: «خوشحالم که برای اولین بار در سریالی بازی می‌کنم که فیلمنامه بسیار جذابی دارد و به آن علاقه‌مندم. این روزها مشغول کارم و نقش کاراکتری به نام علی قلی‌خان را بازی می‌کنم.»
این هنرمند پیشکسوت، در پایان از حضورش در سریال «آنتن» که توسط ابراهیم عامریان در حال تولید است و به تازگی قرارداد آن را بسته است، خبر داد و گفت: «پژمان جمشیدی نیز در این سریال به ایفای نقش می‌پردازد. این سریال این روزها در حال تولید است و من نیز به زودی قرار است جلوی دوربین بروم.»
اصغر سمسارزاده از دهه ۴۰ با بازی در تئاتر و فیلم‌، کارش را آغاز کرد و با سریال «خانه به دوش» و شخصیت اصغر ترقه در سال ۱۳۵۲، به شهرت رسید. او در سال‌های پس از انقلاب، حضوری بسیار کم رنگ در عرصه تصویر داشته و بیشتر در تئاترهای آزاد و رادیو به کار مشغول بوده است.

این را هم ببینید:  برنامه‌های نوروزی ۱۴۰۱ |‌ چه چیزی را کجا ببینیم؟
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.