سحر قریشی در ویلای امیر تتلو چه می‌کند؟

حضور رسمی شده سحر قریشی، بازیگر جنجالی ایرانی در ترکیه و در ویلای مشهور به ویلای امیر تتلو یک طرف، شایعات تازه درباره به پایان نرسیدن سریال نیسان آبی با بازی سحر قریشی یک طرف دیگر.

طی روزهای گذشته شایعاتی درباره ی رابطه سحر قریشی و امیر تتلو در فضای مجازی انتشار یافته بود که با ویدئویی که قریشی از خود در یک ویلا منتشر کرد، بیش از پیش قوت گرفت.

پس از آن بود که قریشی با انتشار ویدئوی دیگری رسماً رابطه ی خود با امیر تتلو را علنی کرد.

ماجرا از آنجا شروع شد که سحر قریشی چندی قبل ویدئویی در قالب استوری در اینستاگرام خود منتشر کرد که او را در حال گوش دادن به آهنگی از تتلو و همخوانی با آن نشان می داد. البته این رفتار قریشی فقط یکبار نبود و چندین بار تکرار شد. از سویی دیگر امیر تتلو هم در لایوی از علاقه ی زیاد خود به سحر قریشی پرده برداری کرده است.

تتلو در گذشته هم با کامنت های خود زیر پست های سحر قریشی جنجال به پا کرده بود. رابطه سحر قریشی و امیر تتلو در حالی که شایعات در فضای مجازی درباره ی رابطه ی این دو چهره ی مشهور ادامه داشت، سحر قریشی روز دوشنبه در کانال یوتیوبش ویدئویی از خود منتشر کرد که بسیار خبرساز شد.

این ویدئو سحر قریشی را در یک ویلا در حال بازی با آتش ،نشان می داد. ویلایی بسیار شبیه به خانه ی تتلو در ترکیه که خود بارها تصاویری از آن منتشر کرده است.

بیشتر ببینید:

مادر عزیزم ۷۰

خوبی ۵

اما این همه ی ماجرا نبود و سحر قریشی کپشن این ویدئو را با عدد ۷۸ هم به پایان رسانده بود، یعنی همان عددی که همیشه پایان بخش پیام های امیر تتلو در فضای مجازی بوده است.

این اتفاق بازار گمانی زنی درباره ی رابطه سحر قریشی و امیر تتلو را بیش از پیش داغ کرد. به خصوص که تتلو هم طی روزهای گذشته در کانال یوتیوبش از طرفداران خود خواسته بود عضو کانال یوتیوب سحر قریشی که به تازگی به راه افتاده، شوند.

حالا سحر قریشی هر لحظه احتمال دارد از فضای رسمی سینما/تلویزیونی ایران خارج شود و اعلام کند می‌خواهد به کسب درآمد یوتیوبی بپردازد. شما چه فکر می‌کنید؟

همزمانی این موضوع با پخش سریال نیسان آبی، این محصول سرگرمی را هم در قسمت‌های. پایانی‌اش در هاله‌ای از ابهام قرار داده است. جالب آن‌که همین هفته، حضور آتوسا اسماعیلی با بازی سحر قریشی در همین سریال با رسیدن پای او به استانبول وارد ماجراهای تازه‌ای شده است.

برای پیگری داستان نیسان آبی، روی لینک ویدئوهای مربوط به آن در بالای ویدئو، بخش‌ کارت‌ها، بزنید یا از طریق لینک‌های موجود در توضیحات ویدئو به سراغ آن‌ها بروید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.