روبرو شدن سمیرا و آتیه در سریال خسوف

در قسمت بعدی سریال خسوف، می‌بینیم که آتیه با سمیرا رو در رو می‌شود. 

البته آتیه قصد ندارد به روی کسی بیاورد که می‌داند امیر زنده است یا نه. در نتیجه منتظر می‌ماند تا افراد چهره‌های تازه‌ای از خودشان را نشان بدهند.

اگر چنین موضوعاتی برای شما جذاب است و می‌خواهید همراه با ماجرای سریال‌های ایرانی، ترکی و خارجی باشید، همین حالا پندار را در یوتیوب سابسکرایب کنید و تیک زنگوله کنار آن را هم بزنید.

در نبود پدرش، حالا برادرش هم دیگر خودی نیست. او که به طمع خانه‌های شمال نشسته است، در کشاکشی تازه با رضی است اما مطیع او. از آن طرف، کافه مهتاب ورِ تازه خود را نشان می‌دهد و محلی برای وقوع اتفاقات پیش‌بینی ناپذیر خواهد بود. مهتاب به عنوان عنصر بی‌طرف و سالم داستان نقش بازی خواهد کرد. 

بیشتر ببینید:

علیرضا که با همسر طماع خود سمیرا پیمان بسته، سعی در جمع و جور کردن ماجرا خواهد داشت و مهراب، حالا درگیر با مسائل خانوادگی، مظنون اصلی ماجراست. 

در کنار این‌ها اما امیر با فهمیدن ماجرا، دوراهی پیش روی خود خواهد داشت. خانواده اجباری و فرزند خود از یک سو و عشقی قدیمی که پس از یک دروغ بزرگ، یک تاریخی عظیم سر بر آورده و نور آن حالا در فضا دیده می‌شود. 

در نبود مامان مرضیه و مادر اسما از یک طرف و پدر آتیه از طرف دیگر، آتیه در صورت نرسیدن امیر تنها مهتاب را خواهد داشت و در صورتی که واقعه برملا شود، امیر دیگر چطور می‌تواند به اسما اعتماد کند؟ ریحانه که پریشان‌حال است، تنها یاور عشق آتیه و امیر خواهد بود؟ شما چه فکر می‌کنید؟ برای پندار در کامنت‌ها بنویسید. 

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.