سریال خاتون قسمت ۱۶ | چه شد؟

در قسمت شانزدهم سریال خاتون چه خواهد شد؟

در این قسمت به نظر می‌رسد رویارویی خاتون و شیرزاد، با اطلاع پدر او از این ماجرا شکل جدی‌تری به خود خواهد گرفت. تا جایی که حالا پدر در دسترس شیرزاد است، رضا و خاتون با هم به نقاطی مخفی خواهند رفت و البته همان نقشی را که سرباز، فرهاد در ارتباط ایجاد کردن بین خاتون و دیگران در قسمت‌های اول بازی می‌کرد حالا مهدی، پسری که خواهر رضا او را به سرپرستی گرفته، این بار ایفا خواهد کرد.

اما خسرو روزبه، مستر انگلیسی ماجرا حالا روی بهتری از شخصیت خود را نشان می‌دهد. شاید حتی نقشی مثبت در اوضاع سیاسی برخلاف آنچه انتظار داریم از او سر بزند. همسر احتمالی‌اش، ملینای اوکراینی هم نمی‌تواند یار و یاور خاتون نباشد.

بیشتر ببینید:

در. حالی که موسیو هم به جمع شکست‌خوردگان علاقه به خاتون پیوسته، حالا یک مثلث تشکیل شده از نظامی ایرانی، مرد روس اشغالگر و هوس‌بازی هتل‌دار. که به دنبال رضا و در نتیجه خاتون خواهند گشت.

رابین‌هود اما برای عمو، با بازی شریفی‌نیا ناشناخته است. او هم در نبود رضا به نقش او آگاه می‌شود. و احتمالا با او همراهی خواهد کرد.

سریال خاتون طی قسمت‌های آخر، راوی این تعقیب و گریزهاست و ایران، دختر خاتون، از دل این تعقیب و گریزها، زنده می‌ماند و متولد می‌شود.

این را هم ببینید:  تحلیل شخصیتی بادام (بچه) گل‌فروش در برنامه مهمونی ایرج طهماسب
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.