هانده ارچل | چیزهایی که نمی‌دانی

هانده ارچل برای بازی در سریال عشق حرف حالیش نمیشه مطرح شد در نقش حیات اوزون در مقابل بوراک دنیز.

هانده ارچل در ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳ به دنیا آمد. بازیگر و مدل تلویزیون ترکیه است. یک بانوی جذاب و جوان که مخاطب در حال حاضر شیفته دانستن و تماشای اوست.

بیایید که به چیزهایی بپردازیم که شما کمتر از آن شنیده‌اید.

شاید باورش ساخت باشد که چنین دختر زیبایی در سال ۲۰۲۲ هنوز مجرد است و البته صحبت‌هایی از ازدواج زودهنگام او با کرم بورسین هم شنیده می‌شود.

ارچل با پدربزرگ و مادربزرگش بزرگ شده است. یک خواهر مشهور دارد به نام گامزه ارچل که طراح است و تجربه بازیگری هم دارد، ولی بیشتر اینفلوئنسر شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود.

مادر هانده در ۲۰۱۹ درگذشت: آیلین ارچل.

پدرش دوست داشت او پزشک شود، نه نشد. در دانشگا هنرهای زیبای معمار سینان تحصیل کرده و در بخش هنرهای سنتی ترکیه درس خوانده است.

هانده یک بازیگر آینده‌دار و زیبا بود که از سال ۲۰۱۲ جذب آژانس‌های بازیگری شد و در دوره‌ای در سال ۲۰۱۲ در مسابقاتی که میس سیویلیزیشن نام داشت در جهان اول شد.

سال ۲۰۱۳ بود که در مقابل دوربین رفت و در سریال تاتار رمضان، جلوی دوربین رفت و در همان سال نقش زاهده را در نمایش تلویزیونی چالیکوعشو بازی کرد. پس از آن شانس خود را در صنعت مدلینگ آزمود که منجر به مشهورتر شدنش شد و در سریال ترکی کوتاهی به نام Çılgın Dersane Üniversitede هم بازی کرد. در مرحله بعد، نقش کوتاهی در سریال زندگی درختان بازی کرد، در نقش سلن.

اما تصویر قابل توجهی که از بازی در آن دوره به یادها مانده بیشتر، نقش سلین ییلماز در سال ۲۰۱۵ در دختران خورشید است. مهم‌ترین نقشش اما بازی در سریال تلویزیونی عشق حرف حالیش نمیشه در نقش هایات اوزون بود. سریالی که در استانبول می‌گذرد و داستان در آن جا روایت می‌شود. داستان عاشقانه یک محل کار در یک شرکت چند ملیتی و شرکت مد که بوراک دنیز، نقش روبروی آن را بازی می‌کرد.

در سال ۲۰۱۹ در مژده آکای نقش بازی کرد. در حلقه هم با سرکان چای‌اوعلو همبازی شد و همان سال، نقشی هم در عشق اجاره‌ای بازی کرد.

او فعالیت‌های تجاری را هم برای اورئال و دِفکتو به عنوان چههر و سفیر تبلیغاتی بازی کرده است.

در جوایز پنتن توانسته در چهل و چهارمین دوره‌اش در سال ۲۰۱۷ جایزه بهترین بازیگر زن سریال کمدی را دریافت کند.

او با بوراک سردار شانال قرار گذاشت، در سال ۲۰۱۵ اما این رابطه جور نشده و پس از آن در کنار اکین مرت دایماز دیده شد که ۱ سال و نیم رابطه داشتند اما در آوریل ۲۰۱۷ از او هم جدا شده است.

در سال ۲۰۲۰ هم صحبت‌هایی از نامزدی‌اش با مورات خواننده به گوش رسید.

او رویای کار با ستارگان هالیوود را دارد. این‌که روزی با لئوناردو دیکاپریو هم‌بازی شود. در میان بازیگران آمریکایی، جانی دپ را ستایش می‌کند.
Anne Hathaway زن بازیگری است که می‌پسندد. همچنین به پنه لوپه کروز هم اشاره کرده است.
در میان ترکیه‌ای‌ها هم Gülse Birsel کسی است که طرفدار اوست. همچنین حسرت بازی در نقش ناتالی پورتمن را در فیلم قوی سیاه دارد. او در هندوستان هم مشهور است و صحبت‌هایی از بازی و حضور او در هند و سینمای آن مطرح بوده است.

این را هم ببینید:  قراردادهای آنچنانی دیزنی پلاس و رقم قرارداد بازیگران این سریال‌های ترکی

او گفته نام فرزندش را می‌خواهد بگذارد شب. از آن‌دسته افرادی است که عشق در نگاه اول را اعتقاد دارد. و می‌گوید هرکس او را می‌شناسد درباره عشق و علاقه او به حیوانات با خبر است. ل

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.