جنجال مینا وحید در کنسرت ماکان بند

ماکان بند که خواننده آن این روزها به عنوان بازیگر هم مشهور شده و در سریال جزیره، البته بسته به استانداردهای بازیگری در سینمای خانگی توسط خواننده‌ها، خوش درخشیده حالا راه های جدا شدن از هر موضوع نیمه مجاز یا غیرمجاز را خوب آموخته است.

همین هفته بعد از ۲ سال کنسرت گروه های مختلف آغاز شده بود که مینا وحید بازیگر سینمای ایران در این کنسرت خبرساز شد.

مینا وحید بازیگر متولد ۱۳۶۶ در رشت است. او در فیلم آتش سبز حضور خود را در سینما آغاز کرد که کارگردان آن محمدرضا اصلانی بود. در سریال شهرزاد و فیلمهایی مثل کفش‌هایم کو از کیومرث پوراحمد و هایلایت هم بازی کرده است. برنده بازیگر نقش اول زن در جشنواره بین‌المللی فیلم مادرید عم بوده و جایزه بهترین بازیگر زن سیزدهمین جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو را هم دریافت کرده است.

اما شهرت او به خاطر بازی در سریال تلویزیونی بانوی عمارت است. در جزیره هم این روزها بازی می‌کند که با امیر مقاره، خواننده ماکان بند همبازی است.

حالا در یکی از اجراهای اخیرِ ماکان بند، یکی از بازیگران حاضر در سالن، (مینا وحید)  حرکتی را انجام داد که خبرساز شد.

بیشتر ببینید:

گروه ماکان بند شب گذشته نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و امیر مقاره در کنار دیگر اعضای ماکان، متنی را خواند که در راستای انتقاد از حرکت خانمِ بازیگر در کنسرت‌شان بود.

«موسسه فرهنگی و هنری آوازی نو به عنوان ناشر موسیقی و برگزار کننده کنسرت‌های موسیقی در تمام سال‌های فعالیت خود احترام به مخاطب رعایت قوانین و ارزش‌های ایرانی و اسلامی و ایجاد شادی و نشاط اجتماعی را سرلوحه کارخود قرار داده و همراه با هنرمندان عزیز تلاش نموده لحظاتی سرشار از نشاط اجتماعی و امیدواری را بین مخاطبان محترم موسیقی ایجاد کند.
متاسفانه در حین برگزاری کنسرت گروه ماکان در تاریخ ششم دی ماه سال جاری شخصی در عملی غیر اخلاقی و خلاف عرف جامعه و قوانین برگزاری کنسرت، همه مارا متاثر کرد.

بدیهی است هرگز این رفتار نه تنها مورد تایید موسسه آوازی نو و گروه ماکان نبوده و نیست، بلکه به شدت آن را تقبیح و محکوم  می‌نماییم و همه مخاطبان و همراهان عزیزی که در کنسرت‌های این موسسه حضور دارند را به رعایت قوانین و احترام به فرهنگ ایرانی و اسلامی دعوت می‌کنیم.
پر واضح است که رفتار این شخص در کنترل هنرمندان گروه ماکان و عوامل برگزاری نبوده است.
در پایان از همه شما همراهان عزیز که با حضور خود در تمامی کنسرت‌های موسیقی از هنرمندان حمایت می‌کنید، سپاسگزاریم.»

حالا بالا رفتن لباس و نشان داده شدن ناف یک بازیگر صدا و سیما، در کنار برهنگی بخشی از بدن شهره صولتی که این هفته مطرح شد این دو بازیگر ایرانی را در سیبل و نقطه توجه کاربران اینترنتی قرار داده است. یکی در ایران و دیگری در مهاجرت، با یک مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند. اما چیزی که در این میان مشخص است، این است که ماکان بند حتی پای هواداران مشهور خود هم نخواهد ایستاد.

با سابسکرایب کردن کانال من، به من کمک کنید تا ویدئوهای بهتر و بیشتری برای شما بسازم. لایک و کامنت شما برای این ویدئو قوت قلبی برای تولید محتوای باکیفیت‌تر است.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.