چرا کنسرت نوروزی امیر تتلو لغو شد؟

کنسرت نوروزی امیر تتلو که قرار بود اول فروردین ۱۴۰۱ در استانبول ترکیه برگزار شود، طی جنجال تازه‌آی از این خواننده جنجالی، لغو شد.

خود تتلو علت آن را فروش محدود ۶۰۰ نفره بلیط‌ها از سوی طرفدارانش در حالی که ۳ هزار نفر ظرفیت سالن بوده اعلام کرده اما شایعات دیگری هم در این رابطه به گوش می‌رسد.

امیر تتلو که این روزها ویلای او همزمان لوکیشن ویدئوی سحر قریشی بازیگری بوده که ظاهرا به علت قصد ازدواج به ترکیه رفته است، نوشته دلیل: «چرا از سه هزار بلیت، فقط ۶۰۰ بلیت تا الان فروش رفته؟! کنسرت لغو میشه. شما لیاقت ندارید. برید پولتونو از هر کی بهش دادید، پس بگیرید!!»

در عین حال حضور بعضی از خوانندگان لس‌آنجلسی، و هنرمندان مهاجران ناچار در غرب از یک سو و حضور ایرانیان مجاز در استانبول مانند ماکان بند و رضا صادقی و بابک جهانبخش از سوی دیگر و همراهی خوانندگانی مثل ابی و ابراهیم تاتلیسس که در میان کنسرت‌های نوروزی در ۴ دهه اخیر بی‌سابقه است بازار امیر تتلو را از سکه انداخته است؟

بیشتر ببینید:

گمانه دیگر ابن است که این بار هم یک ترفند تبلیغاتی در میان است. امیر تتلو که گاهی از راه تحقیر هوادارانش، آن‌ها را به کاری وا می‌دارد، این بار هم قصد کاری مشابه برای پر کردن سالن خودش را دارد.

شاید هم علت این ماجرا این باشد که او به دلایلی سالن را از دست داده و حالا مشغول فرافکنی است.

شما چه فکر می‌کنید؟ در کامنت‌ها بنویسید و برای خبرهای بعدی درباره کنسرت‌های جنجالی امیر تتلو، پندار را سابسکرایب کنید و تیک زنگوله کنار آن را هم بزنید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.