سریال جوکر فصل ۳ قسمت ۱

قسمت اول فصل سوم مسابقه جوکر پخش شد و این بار حضور چهره‌هایی قدیمی‌تر مثل حمید لولایی و رضا شفیع جم باعث شد باز هم این قسمت دیدنی تر به نظر برسد.

سیاوش چراغی پور، بازیگر سینما که در من ترانه ۱۵ سال دارم برای نخستین بار دیده شد و این اواخر با فیلم سینمایی با من برقص در مقابل هانیه توسلی نقش بازی کرد هم یکی از چهره‌های جذاب هفته اول بود.

بابک نهرین اما تصویری متفاوت از خود بروز می‌دهد. او که در میان ایرانیان آذری زبان مشهورتر است، در همین کار هم سعی دارد به نوعی هویت خود را حفظ کند. در صورتی که بتوان در قسمت‌های بعدی، چنین حضوری را برای زبان‌های دیگری از جمله کردی هم ببینیم، می‌توانیم امتیاز مثبتی به این برنامه بدهیم.

امیر غفارمنش بازیگر قدیمی اگرچه به عنوان یک فرد طناز مطرح نیست اما بارها در کارهای طنز مختلفی بازی کرده و به نظر می‌رسد این بار هم به عنوان یک پتانسیلِ فردی که به زودی خنده‌اش خواهد گرفت جای خوبی در میان مسابقه باز کرده است.

بیشتر ببینید:

سروش جمشیدی، بازیگر سریالی تلویزیونی مثل تعطیلات دوست داشتنی و علیرضا استادی، که با فیلم سینمایی هیوا از رسول ملاقلی پور به شهرت نسبی رسید هم بسیار منفعل بودند.

میرطاهر مظلومی که با فیلم ساقی و سریالی به نام قصه‌های فلانی فعالیت کرده است نقش پررنگی لااقل در قسمت اول نداشت.

این را هم ببینید:  حامد آهنگی کیست؟ | بیوگرافی عکس و سوابق

در این قسمت، دور دور حمید لولایی بود و غیر از این انتظار نمی‌رفت. او که به نوعی بزرگ جمع هم بود هوشمندانه بازی را در ابتدا به دیگرام سپرد اما آن چیزی که در ویدئوهایی معرفی او دیده شد نشان می‌دهد باید انتظار بازی‌های عجیبی را از حمید لولایی در جوکر هفته‌های آتی داشته باشیم.

برای اطلاع از وضعیت پخش سینمای خانگی، و نظر ک

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.