سریال چکاوک قسمت ۷۲ هفتاد و دوم – دوبله فارسی چسبیده + دانلود و خلاصه داستان

در عمارت کامران پیش مژگان رفته و میگوید که فردا صبح میخواهد برای گرفتن قورباغه برای درس، به همراه فریده به مرداب برود. او می‌گوید که میخواهد بساط پیک نیک ببرد. مژگان خوشحال شده و می‌گوید که برای فریده پیراشکی درست میکند.

صبح کامران آماده شده تا دنبال فریده برود. او دردن حیاط سیف الدین را میبیند و به او می‌گوید که برای تزریق آمپول به نریمان او باید به عنوان فامیل نریمان رضایت کتبی بدهد.

مژگان سبد پیک نیک را آماده کرده و به کامران می دهد.

کامران دم در مدرسه دنبال فریده می رود. او و فریده به جنگل کنار مرداب می روند. کامران از فریده میخواهد که ابتدا صبحانه بخورند. فریده می‌گوید که او سیر است و چیزی نمی‌خورد. کامران بی اهمیت به فریده بساط صبحانه را می‌چیند و مشغول خوردن پیراشکی می شود.

فریده که پیراشکی ها را می بیند، وسوسه می شود و کنار کامران می نشیند و او نیز مشغول خوردن می شود. بعد از خوردن صبحانه ، کامران و فریده لباس مخصوص پوشیده و داخل مرداب می روند. کامران قورباغه ها را میگیرد و داخل سبدی که در دست فریده است می اندازد.

فریده قورباغه ها را آزاد می‌کند و کامران دوباره قورباغه می‌گیرد. فریده هر بار این کار را با شیطنت انجام می دهد و می خندد. کامران نیز روی او آب می پاشد.

در عمارت، نجمیه پیش مژگان می رود. مژگان با نجمیه صحبت میکند و از او میخواهد که بچه اش را نگه دارد، زیرا بعدا پشیمان خواهد شد و دلش میخواهد بزرگ شدن بچه را ببیند. بشینه حرفهای مژگان را می شنود و دلش میخواهد که نجمیه راضی بشود.

این را هم ببینید:  سریال قیام عثمان قسمت ۳۲۲ سیصد و بیست و دو

در بازار ، یک عاقد پیش سیف الدین آمده و سیف الدین به او می‌گوید که وقتی زن دومش را طلاق داد، او را خبر میکند تا خطبه عقد او و بسیمه را بخواند. بعد از رفتن عاقد، بازاری ها دوباره شروع به نیش و کنایه زدن می کنند و سیف الدین را موجب آبروریزی میدانند. دستیاران سیف الدین عصبی می شوند. سیف الدین جلوی آنها را میگیرد تا عکس‌العملی نشان ندهند.

بیشتر ببینید:

در مدرسه بعد از تمام شدن کلاس کامران ، فریده میخواهد بیرون برود. کامران از او سوال میکند که کجا می رود. فریده به او می‌گوید که خصوصی است و کارهای او به کامران ربطی ندارد. سپس بیرون می رود. کامران عصبی و کلافه می شود. او به جلسه معلمین می رود. در جلسه کامران حواسش به حرفها نیست و به فریده فکر میکند.

فریده به خانه پدر گلچه می رود و با فریده درس کار میکند. کمی بعد پدر گلچه به خانه می رود و مستقیم به اتاق خودش می رود. فریده از اینکه پدر گلچه با او آشنا نمی شود و آدم مغروری است، عصبی می شود.

شب وقتی فریده به مدرسه برمی‌گردد ، کامران منتظر اوست و از او سوال میکند که کجا بوده است. فریده جواب سر بالا داده و با حرص به خوابگاه می رود. او در اتاق به دوستانش می‌گوید که برای درس دادن به دختری به نام گلچه به خانه آنها می رود. دوشیزه والس می‌گوید که گلچه دختر آقا مراد است و آرزوی هر دختر جوانی این است که آقا مراد به او نگاه کند و همه به بهانه آقا مراد به گلچه نزدیک می شوند.

این را هم ببینید:  سریال سیب ممنوعه قسمت ۳۷۷ سیصد و هفتاد و هفت

کامران به بیمارستان می رود. نریمان به هوش آمده است. کامران به او در مورد آمپولی که از اروپا سفارش داده است توضیح می دهد و می‌گوید که این آمپول تنها راه نجات او است، اما مجوز وزارت بهداشت ندارد و او باید رضایت بدهد. نریمان قبول میکند که آمپول را تزریق کند‌.

روز بعد کامران حقوق خود را میگیرد. او شهریه فریده و اجاره عمارت را جدا میکند و پول زیادی برای خودش نمی ماند. سپس به خانه آزلیا می رود و اجاره را به او می دهد. آزلیا او را برای صبحانه دعوت میکند، اما کامران می‌گوید که سر فرصت با فریده می رود. آزلیا متوجه می شود که آنها از هم جدا نشده اند. بعد از رفتن کامران، خدمتکار آزلیا علت مشکل او با کامران را می پرسد. آزلیا می‌گوید‌ که کامران مقصر مرگ زاهده است.

کامران به مدرسه می رود و میخواهد شهریه فریده را بدهد، اما متوجه می شود که شهریه پرداخت شده است. او پیش فریده می رود و از او سوال میکند که از کجا پول آورده است. فریده میگوید که خودش مشکلش را حل کرده است و توضیحی به کامران نمی دهد.

یوسف به همراه مژگان دم در مدرسه می روند تا یوسف فریده را با مژگان آشتی بدهد و با هم بیرون بروند.

کامران در اتاق معلمین است. او از پنجره فریده را میبیند که کنار یوسف است و با هم سوار کالسکه می شوند. او به شدت عصبانی می شود.

فریده از دیدن مژگان خوشحال شده و او را بغل میکند. او از یوسف میخواهد که او را دم خانه ای که در آنجا کار میکند برساند زیرا باید زودتر سر کارش برسد.

این را هم ببینید:  سریال سه سکه قسمت ۲۰ بیستم
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.