دانلود سریال با منیجرم تماس بگیر قسمت ۱۳۳ دوبله فارسی قسمت صد و سی و سوم +‌ پاورقی – Ba Manajeram tamas begir part 133

 

 

بعد از این که کیراچ را به زندان می برند، دجله با عصبانیت به جیدا می گوید که همه چیز زیر سر او است اما جیدا زیر بار نمی رود. با این حال آن روز باریش، دجله را تنها نمی گذارد و حتی همراه او، با بررسی دوربین های مدار بسته، دزد را پیدا می کنند. دزد همان خدمتکار آنجا بوده که وقتی پلیس را دیده از ترس جواهرات را داخل کیف کیراچ انداخته تا لو نرود. اما دجله و باریش این را به قاضی و دادگاه ثابت می کنند و کیراچ را از جرم سنگینی نجات میدهند.

کیراچ و جیدا در آژانس با هم روبرو میشوند. جیدا به کیراچ می گوید: «چند روزه دارم فکر میکنم چیکار کردم که فکر میکنی من برات تله گذاشتم؟! » کیراچ می گوید: «غیر از این نمیتونه باشه.خب پس چیکار میکنی اخراجم کن! » و جیدا ادامه میدهد: «پس یه خداحافظی در حد اگو باشه. » و می گوید که یک کمپانی هالیوودی، بخش هایی از ستش را قصد دارد در ترکیه فیلم برداری کند و پنج هزار سیاهی لشکر به علاوه ی انتخاب کادر بازیگران نیاز دارد. هرکسی که بتواند این کار را زودتر به پایان ببرد و تایید کمپانی هالییودی را بگیرد، در اگو می ماند و هرکسی هم که موفق نشد با پای خودش باید آنجا را ترک کند. کیراچ قبول می کند و گروه سوپر اگویش را اماده می کند تا هرچه سریعتر خواسته های کمپانی را برآورده کنند.

طولی نمی کشد که تمام آژانس پر از افرادی که قصد دارند در این فیلم حضور داشته باشند می شود. کیراچ و گروهش هم هرچه سریعتر از انها عکس میگیرند و رزومه شان را نگاه می کنند. کیراچ حتی در مورد انتخاب کادر بازیگرها، به دجله هم زنگ میزند تا کمکش کند.

این را هم ببینید:  سریال راهزنان قسمت ۶۳ شصت و سه

امراه به چینار می گوید که حدس میزند بکیر جاسوس آژانس باشد اما چینار قبول ندارد چون بکیر را یک آدم بی سواد میداند که سرش توی کار خودش است.

بیشتر ببینید:

جیدا به طغرل می گوید که تصمیم دارد برای باریش جشن تولد بزرگی بگیرد و سورپرایزش کند چون در مدت کم پول زیادی برایش به ارمغان آورده.

کارگردان فیلم باریش، سر ست تولد کوچکی برایش می گیرد. وقتی باریش در کاروانش است، ناگهان ماشین به حرکت در می آید و او با دجله روبرو می شود. دجله از قبل از کارگردان اجازه گرفته تا باریش را برای روز تولدش قرض بگیرد و خوشحالش کند. او باریش را به ساحل می برد و باریش هم به دجله می گوید که این بهترین جشن تولد عمرش بوده…

بعد از چند ساعت تلاش، امراه به چینار می گوید که چهار هزار سیاهی لشکر آماده کرده اند و هزارتای دیگر را باید منتظر پریده باشند که همان موقع پریده هم با خوشحالی سر می رسد و می گوید که پنج هزارتا را کامل کرده اند. کیراچ در حالی که با غرور به جیدا خیره شده می گوید: «گولین امشب یه میزی بچین که درخورد برنده شدنمون باشه و جشن بگیریم! » جیدا به او پوزخند میزند.

همه در اتاق جلسه جمع می شوند تا کمپانی آمریکایی نتیجه را به آنها بگوید. آنها از هردو گروه تشکر می کنند اما بعد می گویند که یکی از گروه ها شرط این که تمام بازیگرها باید انگلیسی بلد باشند را رعایت نکرده اند و به همین خاطر، گروه جیدا را برنده اعلام می کند! همه با عصبانیت به جیدا خیره می شوند، چون او اصلا در مورد این شرط به آنها حرفی نزده بود اما جیدا مطمئن به خود می گوید: «خب اگه میخواستین میپرسیدین! همه چیزو که نمیتونم بهتون بگم! »

این را هم ببینید:  سریال قیام عثمان قسمت ۳۲۳ سیصد و بیست و سه

کیراچ رو به سوپر اگو با ناراحتی می گوید که باید جمع کنند و بروند. آنها قبل از رفتن، در تراس جمع می شوند و یادی از همه سالهایی که آنجا بوده اند می کنند….

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.