سریال ترکی راهزنان قسمت ۲۴۵ دویست و چهل و پنجم با دوبله فارسی برای دانلود

اونال به خانه جیران می رود.‌او به جیران و هرمز علی می‌گوید که اکرام به بهانه دخترش با خانواده آنها دشمنی پیدا کرده است و آنها باید این دشمنی را تمام کنند ، زیرا کسی که این وسط از دشمنی آسیب میبیند،جیران است. سپس به هرمز علی می گوید که او در حق آلپ ارسلان بی انصافی میکند.

زیرا آلپ ارسلان بعد از دختر او دیگر عاشق نمی شود. هرمز علی به اتاقش می رود. اونال در مورد نقشه هرمز برای محموله ای که قرار است به آن حمله بشود می گوید. او از جیران میخواهد که به نوشاد خبر بدهد که به مرسل بگوید که محموله و آدم او در دست هرمز است.

سپس به جیران پیشنهاد ازدواج میدهد و می‌گوید‌ که اگر جیران با او ازدواج کند، امنیت او و هرمز علی تامین می شود و آنها پیش اکرام می روند و دخترش را خواستگاری میکنند، سپس در شب عروسی، آلپ ارسلان کاری که لازم است را انجام میدهد. جیران می‌گوید که اگر هنوز هم عاشق هرمز نبود ، او گزینه مناسبی برای ازدواج بود.

در جاده، کامیون حمل بار در حال رفتن است و ماشین افراد دولت نیز پشت آن است. افراد هرمز از بالای پل روی کامیون چیزی می اندازند و کانیون متوقف می شود. ماشین افراد دولت می ایستد تا کامیون را چک کند. آنها درهای پشت کامیون را باز میکنند.

بیشتر ببینید:

رها و خورشید و ظفر به آنها تیراندازی میکنند. الیاس و آلپ ارسلان نیز می رسند و از خورشید می‌خواهند که صدیق را بگیرند.

نوشاد پیش مرسل می رود و خبر می دهد که صدیق پیش هرمز است. مرسل چنین چیزی را باور نمی‌کند. بعد از رفتن نوشاد، هرمز با مرسل تماس گرفته و خبر می دهد که صدیق پیش او است. مرسل می‌گوید که هرمز آدرسی بدهد تا پیش او برود. هرمز از او میخواهد که به نمایشگاه برود.

هرمز و یاشار در محوطه نشسته اند.‌مرسل پیش آنها می رود. مرسل هرمز را تهدید میکند که اگر صدیق را ندهد، او و همه نزدیکان و خانواده اش را میکشد. هرمز با خونسردی از الیاس می خواهد که صدیق را بیاورد. مرسل داخل ماشین خود می رود. الیاس صدیق را داخل ماشین مرسل می برد. سپس به او شلیک کرده و او را می کشد. مرسل شوکه می شود.

هرمز دستگیر شده و او را به زندان می برند. چند نفر به ویلا حمله میکنند و به سمت ازبز و ظفر که بیرون هستند، تیراندازی میکنند. ثروت و رها به کمک آنها می روند. آن افراد فرار میکنند. پای ازبر تیر می خورد.

شب شاهین به دفتر پیش رها می رود. او می‌گوید که طبق حرفایی که از هرمز در اخبار منتشر شد، او غیرمستقیم از الیاس و آلپ ارسلان خواسته است که فرار کنند تا دستگیر نشوند. رها از شاهین می خواهد که او نیز از خانه بیرون نرود و مراقب باشد. شاهین هنگام رفتن متوجه یک موتور می شود که به ارجان شلیک میکند. شاهین نیز به آن فرد شلیک کرده و او را می کشد. سپس از رها میخواهد که آمبولانس خبر کند.

این را هم ببینید:  سریال تخته سیاه قسمت ۱ اول
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.