آهنگ جدید ساسی مانکن به نام مامان منو ببخش

آهنگ جدید ساسی به نام مامان منو ببخش طبق وعده قبلی، امروز منتشر شد.

طبق یک رسم سالیانه، ساسی مانکن در آستانه نوروز با آلبوم خودش سعی کرده بمب خبری منتشر کند، بمبی که البته امسال صدای آن کمتر درآمده.

او از مخاطبانش خواسته تا با این آهنگ استوری ضبط کنند و منتشر کنند. از طرف دیگر، اطلاعیه‌هایی منتشر شده که مخاطبان را از انجام چنین کاری به لحاظ قانونی برحذر داشته است.

در این اطلاعیه، با توجه به این‌که شائبه همکاری او با سایت‌های قمار وود دارد، از مردم خواسته شده به هیچ وجه چنین کاری نکنند.

آهنگ جدیدش هنوز چیز جدیدی ندارد جز طعنه به بهاره رهنما. در جایی از کار می‌شنویم که سلنا گومز دوست داشتم اون بهاره رهنما دوست داشت.

امروز از طرف دیگر خبر اومد که ساسی مانکن و گروهی که متهم به همکاری با او بودند، بعد از یک سال از انتشار آهنگ سال گذشته تبرئه شده‌اند. اعلام‌کننده این خبر بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی بوده است.

بیشتر ببینید:

نکته دیگر در این سریال، گریم خود ساسی مانکن به عنوان مادرش است. این موضوع شایعات بی‌اساسی مثل تغییر جنسیت ساسی را هم همین روزها سر بعضی زبان‌ها انداخته بود.

ساسی مانکن با انتشار آهنگ، حالا یک مرحله دیگر تا جنجال کامل خود فاصله دارد. چند روز دیگر ویدئوی این آهنگ پخش خواهد شد. فکر می‌کنید امسال چه چیزی در انتظار مخاطب ساسی مانکن است؟

ساسی مانکن از جمله خوانندگانی بود که ۲ سال گذشته هم در جشنواره‌ای در عربستان سعودی همراه با ابی، شادمهر، اندی و دیگران حضور داشت و مورد انتقاد قرار گرفته بود.

این روزها علاوه بر این صحبت از تهیه یک فیلم پرهزینه و البته پرخرج‌ترین فیلم سینمایی دنیای عرب درباره حمله پیروزمندانه علیه ایران توسط آن‌هاست که می‌توانید از طریق لینک‌های بالای صفحه، اطلاعات بیشتری درباره آن داشته باشید.

برای اطلاع از اخبار بعدی مرتبط با آهنگ ساسی، فیلم‌ سینمایی ضد ایرانی و حواشی روزانه سریال‌ها و فرهنگ و سرگرمی، پندار را سابسکرایب کنید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.