سریال سه سکه قسمت ۲۱ بیست و یکم

سریال سه سکه در قسمت ۲۰ چند اتفاق تازه را تجربه کرد که برای قسمت ۲۱ بیست و یکم دانستن آن‌ها لازم است.

اول از همه یک قدم به دانستن هویت واقعی چتین نزدیک‌تر شدیم. تماسی که در ماشین، نریمان ابتدا با کاتال و سپس با چتین تماس گرفت، جرقه اول چنین اتفاقی بود.

در مقابل، هر خانه‌ای، از خانه عدنان تا خانه بایبارس، هر کدام یک زن زندگی می‌کند که مترصد فرصتی برای زخم زدن به مردسالاریِ تبه‌کارِ آن عمارت است. این موضوع در فال‌گوش ایستادن مادر افه، بیشتر از قبل به چشم آمد.

مورد دیگر، ازدواج افه و لیلا بود. هر زمان کسی در حال نزدیک‌شدن به هم هست، یک اتفاق بد می‌تواند آن را به خطر بیندازد. چه فرهان باشد، چه نباشد. حالا لحظه‌های احساسیِ افه و لیلا می‌هواند خطری تازه برای یک یاز آن‌ها را در پیش بکشد که قرار است حسابی به خاطر آن احساساتی شویم.

بیشتر ببینید:

این اتفاق همین هفته پیش با رابطه خانوادگی ایجاد شده برای کارتال و بهار به همراه آتش افتاد. خودتان را برای یک اتفاق ناگوار، احتمالا برای لیلا آماده کنید

بایبارس هم با اتفاقاتی که افتاد، تنها تر از قبل شده است. اما ذات دیکتاتوری همین است. افراد تنها می‌شوند و درست تا ۱۵ دقیقه قبل از فرو ریختن ساختمان، همه چیز عادی به نظر می‌رسد. بایبارس هم با پله کردن آدم‌های زیردستش، و از دست دادن هر کدام به خاطر رقابت با دیگری، کورکماز و این هفته، آزاده را از دست داده و حالا تنها شاهین را دارد؟

این را هم ببینید:  سریال سه خواهر قسمت ۴ چهارم

خیر،‌او همیشه باید به دنبال رقیبی برای زیردستانیش باشد. اینجاست که پسر تازه‌اش را که کسی از آن خبر نداشت رو می‌کند. قسمت ۲۱، حکایت این دشمن تازه است. دشمنی که می‌تواند شاهین را دوباره به خانه برگرداند و با اتحادش با عمه نریمان و کمی سخت‌تر،‌با افه، کارتال و چتین، به شکست غول مرحله آخر بینجامد. اما بایبارس، به بازی مرحله آخر هم فکر کرده است؟
به زودی در پندار، ادامه این موضوع را پیگیری می‌کنیم. با ما باشید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.