ماجرای حراج نیسان آبی چیست؟

با تمام شدن سریال نیسان آبی، این سریال حرکت تازه‌ای زده که چند روز پیش در پندار به آن پرداختیم. ماجرا از این قرار بود که ماشین استفاده شده در آن که یک نیسان آبی اسپرت شده است و درهای آن به قول معروف بتمنی طراحی شده، در سایت ایسام برای مزایده گذاشته شده است.

قرار است هزینه‌ای که خریدار می‌پردازد، علاوه بر تبلیغ برای سریال، فیلیمو و ایسام، به نفع زندانیان سوانح جاده‌ای هزینه شود. حالا اما یک اتفاق تازه هم در این میان افتاده و آن هم نشان شدن آن توسط یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اتومبیل در ایران است: علی خسروانی.

مدیر اتوخسروانی که این روزها در توییتر، حسابی جنجالی است، ماه‌ها پیش برای شرایط عجیب و به تعبیر مخالفانش، ناعادلانه استخدامی‌اش مورد انتقاد قرار گرفته بود. او امروز در یک نوشته‌ای به دیگران توصیه کرده بروید قیمت را بالا ببرید، چون در غیر این صورت، این نیسان آبی مال او خواهد شد و پز مالکیتش را به دیگران خواهد داد.

بیشتر ببینید:

اما خب، از شانس بد همگی، این موضوع با قطع شدن اینترنت در برخی اپراتورهای ایرانی همزمان شد و تا جایی که نه سایت فیلیمو در آن لحظه لود شد، نه سایت ایسام.

حمید اما در منشن‌های علی خسروانی نظر بامزه‌ای داده بود. او نوشت آفر داده، پشیمون شده داره تبلیغ می‌کنه دیگران بخرن! شما چی فکر می‌کنید؟و خب یک کاربر دیگر نوشت: نخر استاد، سال دیگه واردات داره آزاد میشه می‌]وره توی قیمتش.

این را هم ببینید:  سریال یاغی قسمت ۱ اول
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.