سریال از ما بهترون قسمت ۵۶ پنجاه و شش

 

 

چنگیز به یاشار می گوید که شب هم به کلاب بروند و کمی مثل جوان ها خوش بگذرانند. یاشار می گوید که نمی تواند نصفه شب صفیه و خانواده اش را تنها بگذارد اما چنگیز می گوید: «میخوای منو تنها بذاری؟ از کجا معلوم زنده باشم؟! » و یاشار را راضی می کند. بعد هم به گیزم می گوید که یاشار به خاطر بحران میان سالی اصرار کرده پینت بال بازی کنند و حالا کمرش گرفته و مجبور است او را بی خبر از صفیه به بیمارستان ببرد و از گیزم هم می خواهد چیزی به صفیه نگوید. گیزم ساده هم قبول می کند.

چنگیز قبل از این که وارد کلاب بشوند، گوشواره ای به دست یاشار میدهد تا خفن تر به نظر برسد. از آن طرف طالب ییلدیز را به همان کلاب می برد تا خوش بگذرانند که ییلدیز پدرش را تنها در کلاب با آن لباس ها و گوشواره به گوش می بیند و شوکه می شود.

یاشار نزدیکی های چهار صبح به خانه می رسد و صفیه اصلا از این بابت خوشحال نیست چون میداند که یاشار از او چیزهایی را پنهان می کند.

بیشتر ببینید:

صبح قبل از این که هری بیاید، ال ایدا حسابی به خودش می رسد و الارا می فهمد که خواهرش به خاطر هری این کارها را میکند و می گوید: «من پشت هر چیزی که تورو خوشحال کنه هستم. »

این را هم ببینید:  سریال از ما بهترون قسمت ۶۵ شصت و پنج

شهنور به کومسال می گوید که راه دست پیدا کردن به قلب هر مردی از شکمش می گذرد و بهتر است با دستپختش طالب را عاشق خودش کند. کومسال با هیجان قبول می کند و سوپ خوشمزه ای برای طالب درست می کند که هری همه آن را می خورد و کومسال خیلی ناراحت می شود. به هر زحمت او سوپ را برای شهنور و طالب می برد. طالب مثل داورها از کم نمک بودن او ایراد می گیرد و شهنور هم که اصلا از طعم سوپ خوشش نیامده حرف طالب را تایید می کند و کومسال ناراحت می شود که نتوانسته دل طالب را به دست بیاورد.

چنگیز به زور یاشار را بانجی جامپینگ و شنا در آب های سرد و خوردن حشره سرخ شده می برد. اما زرنگی می کند و وقتی یاشار انها را امتحان می کند و می بیند که ارزشش را ندارد خودش صرف نظر می کند!

ال ایدا و هری به محوطه می روند و هری با حرف های آرام بخشش او را که مدت ها بوده مشکل خواب داشته به خواب می برد. ال ایدا خیلی خوشحال می شود و برای درس بعدی که یوگا است، لاک قرمز به دست و پایش می زند تا هری را تحت تاثیر قرار بدهد و اوزان هم از این بابت خیلی حرص می خورد. گوندوز هم به خاطر او از الارا می پرسد: «ال ایدا چیشد خواست با هری تمرین کنه؟ » الارا هم راستش را می گوید که وقتی فهمیده استاد اوزان است خواسته که او هم امتحانش کند. گوندوز تا این را می شنود حرف های اوزان را که میگفته ال ایدا فقط و فقط به خاطر نزدیک شدن به او با هری تمرین می کند را، باور می کند.

این را هم ببینید:  سریال قیام عثمان قسمت ۳۲۰ دوبله فارسی

چنگیز یاشار را به کنسرت راک و متال می برد و مجبورش می کند تا شلوار تنگ و چسبان چرمی را بپوشد. یاشار خیلی خجالت می کشد که کسی او را ببیند و اتفاقا هم گوندوز و الارا او را می بینند و یاشار به دروغ می گوید که به خاطر جلسه ای که دارند این تیپ را زده!

 

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.