سریال بی صداقت – صداقت سیز قسمت ۳ سوم

در قسمت پیش سریال بی صداقت یا صداقت‌سیز دوبله فارسی می‌بینیم که ولکان که توسط آسیه تعقیب شده بود، حالا همدیگر را در خانه مادر ولکان می‌بینند. آسیه از این که اشتباه فکر می‌کرده شرمنده شده و از همسرش عذرخواهی می‌کند. ولکان، آسیه را در آغوش می‌کشد. 

آسیه به آشپزخانه که می رود، پرستار مادرشوهرش را می‌بیند و با او صحبت می‌کند. می‌فهمد که ولکان برخلاف ادعاهایش، یک ماه می‌شود به آنجا نرفته. آسیه در تعلیق روانی‌اش، تازه می فهمد باز هم بازی خورده است. 

شب،در خانه، ولکان می‌خواهد از خانه بزند بیرون. آسیه پیگیر این می‌شود که کجا می‌خواهد برود. ظاهرا هالوگ گوچلو، صاحب مدرسه علی است. نمایشگاه برگزار کرده و او همسر همان زنی است که آسیه نجاتش داده و برای نقاشی‌هایش او را هم دعوت کرده است. آسیه می‌خواهد با او برود، ولکان جا می‌خورد اما بروز نمی‌دهد. با هم به آن‌}ا می‌روند. درین،‌ دختر هالوک و گونول است. آسیه به گونول خبر می‌دهد که فردا ولکان ۴۰ ساله می‌شود. آن‌ها را به میهمانی دعوت می‌کند. 

آسیه در بالکن، دوباره با نیل، دختری که در قسمت قبل او را از بیمارستان بیرون فرستاده بود و سپس در تعقیب و گریز با ولکان، در خیابان در حال آزار توسط سلجوق دیده بود روبرو می‌شود. نیل به آسیه می‌گوید که جدا شو. اما آسیه می‌گوید آن قدر که قکر می‌کنی آسان نیست و یک فرزند دارد. 

Sedaghatsiz Serial duble Part 2

بیشتر ببینید:

فردای آن روز، آسیه ماشینی در اختیار نیل گذاشته تا ولکان را تعقیب کند. کمی بعد، نیل به آسیه خبر می‌دهد که ولکان کجاست و به توصیه نیل، ماشین ولکان را می‌گردد. 

تولد ولکان فرا رسیده است. آسیه کیک را خریده و با علی به سمت محل تولد می‌روند. او به بهانه دوربینعکاسی به سراغ ماشین ولکان می‌رود و در صندوق عقب او یک کیف می‌یابد که یک گوشی دوم در آن‌جاست. 

در گوشی، عکس ولکان و درین، دختر هالوک و گونول است. می‌فهمد که بهار و مرت و گولین هم با آن‌ها بوده‌اند و همه از همه چیز با خبرند. علاوه بر آن از پیغام‌ها می‌فهمد که حتی ورود و خروجش از بیمارستان توسط گولین به ولکان خبر داده شده است. حتی تعقیب کردنش را ولکان می‌دانسته. 

آسیه در پایان قسمت دوم،  به شدت عصبی و پریشان شده اما به روی خودش نمی‌آورد. 

همه مهمان‌ها دور ولکان حلقه زده‌آند و ولکان شمع را فوت می‌کند. آسیه با خودش میگوید همه شما دشمن من هستید، اما من یک قربانی نیستم. یک چهل سالگی فراموش نشدنی در انتظار توست ولکان. 

اتاقات قسمت ۳ سوم به زودی در ادامه همین مطلب درج خواهد شد. از این‌که دوباره به این صفحه باز می‌گردید سپاسگذارم.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.