گوگوش: خودم خلیج فارس را می‌خوانم!

اگر ابی نتوانست دم به تله کاملیا انتخابی‌فرد، سردبیر ایندیپندنت فارسی ندهد و در آن از خواندن خلیج فارس رسما در کشورهای عربی انصراف دهد، گوگوش حالا با یک کرشمه برای هواداران ریزش‌کرده‌ی ابی، قصد دارد دل آن‌ها را به دست بیاورد. حرکتی درست که این چرخشی در موضع ابی را جبران می‌کند و آن‌طرفداران را به سبد گوگوش می‌ریزد.

گوگوش، در همین ماه گذشته بود که در زمانی که در دبی به اجرای برنامه پرداخته بود و برای اکسپو به آن‌جا رفته بود، حضوری که با اعتراض دولت ایران مواجه شده بود، آهنگی از ناصر عبدالهی را بازخوانی یا به قول معروف کاور کرد و همزمان با این کنسرت منتشر کرد تا بر همبستگی‌اش با ایرانیان و به ویژه اهالی جنوب ایران، علیرغم حضورش در خارج از کشور تاکید کند، حالا در اقدامی تازه گفته که اگرچه ابی مالک آهنگ خلیج فارس است، اما او آن را خواهد خواند.

بیشتر ببینید:

گوگوش وعده خواندنِ آهنگ خلیج‌فارس را در شرایطی برای سال جاری داده است که ابی، می‌گوید این یک موضوع اختلاف برانگیز میان ایران و چند کشور دیگر است و به خاطر همین، در قبال اجازه خواندن در کشورهای عربی، آن را نمی‌خواند. و طوری برخورد می‌کند که آن‌چه قرار بود اعتباری ملی‌گرایانه برایش کسب کند، حالا مزاحمی در کارنامه اوست.

گوگوش اما دلیل جالبی هم برای این کار آورده. او با اشاره به این‌که بارها ابی آهنگ‌های او را خوانده، به طعنه و شوخی گفته حالا نوبت اوست که کاری از ابی بخواند.

این را هم ببینید:  خاطرات محمود قربانی شوهر گوگوش : اعلیحضرت سیلی خورد!

 

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.