سریال خسوف قسمت ۲۳ بیست و سوم |‌ دانلود، پاورقی، بررسی و حواشی |‌ Khosoof Serial Part 23

سریال خسوف تا اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد یافت و این یعنی فرصتی برای دیده شدن داستانی که این روزها جا افتاده‌تر از قبل پیش می‌رود.

خسوف اگر یک سریال هر شبی بود یا هفته‌ای ۲ ساعت و خرده ای مثل یک سریال ترکی جلو می‌رفت می‌توانست حسابی مخاطب را گرفتار خود کند اما در وضعیت فعلی و این‌که قسمت‌های مختلف آن هر کدام با فاصله یک هفته‌ای و یک ساعته منتشر می‌شود در این موضوع کار سخت‌تری در پیش دارد.

طی چند قسمت قبل، سریال خسوف درگیر محتوایی تبلیغاتی و شعاری شده بود که از قسمت اول انگار برای نشان دادن آن بی‌تابی می‌کرد. صحنه‌های دانشگاه، غیاثی در قسمت‌های اول را با قسمت‌های مربوط به سخنان آتیه در زندان و پیش از آن صحبت‌های سیاسی پدر آتیه پیش از مرگ اگر کنار هم بگذاریم و پس از آن از سریال کنار بگذاریم، یعنی به قصه‌گویی بیشتر نزدیک‌تر شده‌ایم. دقیقا نقطه قوت سریال خسوف در همه ۲۰ هفته گذشته.

از طرف دیگر روایت‌های عجیب یکباره‌ی شفاهی مثل آن‌چه در ترکیه بر آتیه گذشت و مرگ‌های ناگهانی افراد مختلف را هم صرفنظر کنیم، حالا تازه شخصیت‌ها شناخته شده، خوب و بد آن‌ها لو رفته و اصلِ جانَِ داستان در پیش است.

برخلاف قسمت‌های ۱۷ و ۱۸، قسمت‌های ۱۹ و ۲۰ سریال توانست هیجان را تا حدودی به ماجرا برگرداند و از وصله ناجور بخش ترکیه دوری کند. حالا مهراب و علیرضا شخصیت‌های دوپهلویی دارند که می‌تواند داستان را از قبل هم جالب‌تر کند.

مهتاب و دلدارش را هم که آشناتر شده‌اند می‌توان حالا وارد ماجرا دانست و البته دوستانی که در کافه نقش تزئینی داشتند، حالا بی‌باکانه وارد داستان شده‌اند و افراد حاشیه‌ای سابق، نقش پررنگ‌تری بر عهده گرفته‌اند.

این را هم ببینید:  سریال خسوف قسمت ۲۷ بیست و هفتم - تیزر

شما چه فکر می‌کنید؟

بیشتر ببینید:

عکسهای سریال خسوف قسمت ۲۳ بیست و سوم:

سریال خسوف قسمت ۲۳ بیست و سوم - دانلود
سریال خسوف قسمت ۲۳ بیست و سوم – دانلود
سریال خسوف قسمت ۲۳ - دانلود
سریال خسوف قسمت ۲۳ بیست و سوم – دانلود
سریال خسوف قسمت بیست و سوم - دانلود
سریال خسوف قسمت ۲۳ – دانلود
سریال خسوف قسمت بیست و سوم - دانلود
سریال خسوف قسمت بیست و سوم – دانلود
سریال خسوف قسمت ۲۳ | Khosoof Serial Part 23
سریال خسوف قسمت ۲۳ | Khosoof Serial Part 23

برای دانلود قانونی سریال خسوف، همین حالا عضو تلگرام پندار سریال شوید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.