سریال جیران قسمت ۶

سریال جیران قسمت ۶ چه خواهد شد؟

خب تا این‌جا اتفاقات بیرونی سریال جیران مقدمات زیادی چیده که به زودی، باید از آن بذرهایی که در داستان گذاشته میوه‌های مورد نظر خودش رو برداشت کنه.

در قسمت ششم، رابطه جیران، فروغ‌السطلنه، خدیجه تجریشی و در واقع رقیب تازه مهد علیا و زنان دائم و بیشتر از ۸۰ زن صیغه‌ای ناصرالدین‌شاه، وارد ماجرا شده و در حال شناخت فضای دربار است.

ناصرالدین شاه که حالا به وصال رسیده، موقعیت‌های تازه‌ای را در اختیار جیران می‌گذارد که پیش از این دیده نشده.

از آن طرف،‌اسدالله قصد دارد خود را هر چه سریع‌تر به واسطه خواهرش، جیران، به دربار نزدیک کند و به آرزوی همیشگی‌اش نزدیکی به خاندان و دیوان برسد.

سیاوش اما که تازه از ماجرا با خبر می‌شود، آشنایی‌اش با سارای گرجی را خرجِ رسیدن به هدف تازه می‌کند.

بیشتر ببینید:

تا این‌جای ماجرا، سریال جیران نشان داده که انگار عجله‌ای برای جلو بردن داستان ندارد. سلانه سلانه قصه می‌گوید و سر هیچ صحنه‌ای به دنبال موجزگویی نیست. اما در عین حال، همه این ماجراها، گاهی تنه به تنه فصل‌های پایانی سریال شهرزاد می‌زند که درگیر روزمرگی شده بود. برخلاف قسمت اول و به ویژه چند قسمت نخست آن، که بدیع بود و ریتم خوبی داشت.

شباهت سریال جیران به سریال ترکی خرم سلطان از یک طرف، و تفاوت آن با ذهنیتی که فضای حرمسرا و اندرونی ناصری داریم،‌هر دو باعث شده سریال جیران از تعریف هویت مستقل خود باز بماند.

این را هم ببینید:  اعتراض مهران غفوریان، نه به سانسور که به سانسور خودش در قسمت سوم فصل ششم برنامه (مسابقه)‌ جوکر

سارای گرجی هم که همچنان به دنبال برادرش می‌گردد و شرط پیدا کردن آن، تن دادن به تمناهای شاهانه است.

شما درباره سریال جیران چه فکر می‌کنید؟ تا این قسمت همه را دیده‌اید؟ فکر می‌کنید اگر سریال با همین فرمان جلو برود به کجا می‌رسد؟

برای پیگیری و اطلاع از متن و حواشی سریال‌‌های ایرانی و ترکی و خارجی، به صورت اپیزود به اپیزود، همین حالا پندار را سابسکرایب کنید و زنگوله آن را تیک بزنید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.