اشاره به نیسان آبی در قسمت ۴ چهارم سریال راز بقا: ادای دین یا متلک

سریال‌های ایرانی کمتر پیش می‌آید به همدیگر ارجاع بدهند. مخصوصا که از دو پلتفرم مختلف باشند. هر چقدر شایعات رقابت میان فیلیمو و نماوا را جدی‌تر بگیریم احتمال کمتری برای همکاری و شوخی سریال‌ها با هم پیش می‌آید، اما حالا فیلم‌نت وارد ماجرا شده و بازی را کمی تغییر داده است. 

در سریال نیسان آبی البته ماجرا کمی فرق داشت و حالا شوخی سریال راز بقا با نیسان آبی هم ماجرا را جالب‌تر کرده است.

بیشتر ببینید:

زمانی که در برنامه این هفته، رحیم پس از تیر خوردن در حال فرار کردن بود، سوار بر یک نیسان آبی در میان جمعی پیرمرد و مردان کارگر زحمتکش دیده می‌شود. او با خود می‌گوید که نجات یافتن و نمردنش حتما کار امام رضا (ع) بوده است و از او تشکر می‌کند. این کار را با لحنی شبیه به محمدرضا در سریال نیسان آبی انجام می‌دهد که خب طبیعتا همان ماجرا را تداعی می‌کند، اما پس از آن دیالوگی درباره بوسیدن دست پدر و مادر رد و بدل می‌شود که ما را مطمئن می‌کند که بله، دقیقا ماجرا همین است که تکیه کلام‌ها و فضاسازی‌های سریالی را در سریالی دیگر می‌بینیم. 

سریال راز بقا که علیرغم پخش نشدن از یک یاز دو پلتفرم اصلی سینمای خانگی در حال باز کردن جای پای خود در میان مخاطبان است، با این رفتار می‌خواهد بگوید که در نبود نیسان آبی، علاقمندان آن سریال می‌توانند انتظار فضای مشابهی را در این پلتفرم داشته باشند. در واقع یک تیر و دو نشان: هم نسبت به سریال قبلی ابراز ارادت می‌کند و هم مشتری‌های آن را جلب می‌کند. نظر شما چیست؟

این را هم ببینید:  دانلود و تماشای سریال خاتون قسمت ۲۳ بیست و سوم‌ + ‌خلاصه پاورقی سریال | Khatoon Serial Part 23
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.