برنامه مهمونی با ایرج طهماسب با حضور سیروان خسروی و زانیار خسروی

در این قسمت از برنامه مهمونی، ایرج طهماسب ابتدا به معرفی دو میهمانش پرداخت و آن‌ها را اینگونه معرفی کرد که یکی از آن‌ها وقتی بچه بوده ۶ صبح قبل از مدرسه بلند می‌شده قرمه‌سبزی برایش گرم می‌کرده‌اند می‌رفته مدرسه. آن یکی، ۵ ساله بوده قدر کلاس اولی‌ها بلد بوده بخواند و بنویسد. وقتی می‌برند مدرسه سال اول حوصله‌ش سر می‌رفته.

شاباش می‌گوید ما چطور جوابگوی دوست داشتن‌های شما باشیم؟ دی‌جی هم شاکی می‌شود. در نهایت بخشی از ماجرا به کری‌خوانی آن‌ها به خاطر خواننده بودنشان، غش و ضعف کته برای برادرها و مانند این می‌گذرد تا مصاحبه شروع شود.

بعد از آمدن میهمانان مشخص شد که سیروان کسی است که قرمه سبزی را ۶ صبح می‌خوانده است. و آن کسی که در ۵ سالگی خواندن و نوشتن آموخته زانیار بوده است. استعدادی که به گفته خودش هنوز هم دارد.

سپس بحث به ریاضی کشیده شد و این‌که از ۱۰۰ خواست از آن‌ها بیایند پایین به سمت یک. سپس از آن‌ها ساخته شد کلماتی را در میان اعداد بگویند. کلماتی مثل ساحل، فیلم، کتونی، گوشی و پلی استیشن ساخته شد. در گفتگو با سیروان هم کلماتی مثل سفر، موزیک، غذا، هیجان، گراز ساخته شد.

بیشتر ببینید:

مرحله بعد بیان کردن مطلبی بود که این کلمات در آن‌ها باشد.

عبارتی که زانیار خسروی گفت: دوستان برم یه ساحل شنی گرم یه کم آب بازی کنم، یه کم آفتاب بگیرم یه کم چون خیلی دوست ندارم برگردم خونه یه فیلم خوب ببینم یه کم پلی استیشن بازی کنم. بعد برم کتونی‌ها رو که یادم رفته بود بگذارم سر جاش، بیام با گوشیم بازی کنم.

این را هم ببینید:  برنامه مهمونی ایرج طهماسب با حضور محسن کیایی - قسمت ۶ ششم

عبارتی که سیروان خسروی ساخت: می‌خوام برم سفر، با یه گرازی بنشینم یه غذای خوشمزه بخورم و با هم یک موزیک پرهیجان گوش بدیم.

بازی ۴ حس بازی‌ای است که در قسمت قبل با پریناز ایزدیار هم انجام شده بود. همان کار حالا با این دو نفر صورت گرفت.

پس از این بازی، بازی حافظه با تصاویر سازها صورت گرفت.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.