سریال جیران قسمت ۹ نهم – تیزر

ناصرالدین شاه دست به یک سنت‌شکنی بزرگ زد و برخلاف همه آداب دربار، جیران را به شکارگاه برد اما شاه خبر نداشت که اصرار جیران برای این است که قصد دارد با همراهی شاه مانع از حماقت سیاوش به سوء قصد علیه شاه بشود.


ا
اما در میان زنان عقدی و صیغه‌ای شاه ولوله‌ای برپا شده. آن‌ها این کار جیران را تحسین می‌کنند. تا جایی که مهد علیا برای جلوگیری از آبروریزی دست به کار می‌شود تا این آب را دوباره به جوی برگرداند.
در شکارگاه، شاه و جیران به خوش‌گذرانی می‌پردازد و این باعث افزایش بیش از پیش سیاوش می‌شود. تا نیمه‌های شب می‌بینیم سیاوش تصمیم به قتل شاه می‌گیرد. اما جیران که سیاوش را می‌شناخت، درست در لحظه آخر جلوی او را می‌گیرد و به او می‌گوید اگر شاه را به قتل برسانی بقیه قراول‌ها هم تو را به قتل می‌رسانند و من هم از دوری تو می‌میرم.

بیشتر ببینید:

سیاوش هم به خاطر همین از او می‌خواهد که فرار کنند. او مخالفت می‌کند و می‌گوید اگر من فرار کنم ناصرالدین شاه پدر و مادر و اهالی روستا را قتل عام می‌کند. سیاوش کوتاه می‌آید و فعلا به درخواست او صبر پیشه می‌کند.
مهد علیا تصمیم به قتل جیران می‌گیرد تا حرمسرا را از آشوب و هرج و مرج دور کند. یکی از قراول‌ها به دستور مهد علیا تصمیم به قتل جیران می‌گیرد. اما سیاوش متوجه قضیه می‌شود و درست وقتی این قراول دست به کار می‌شود توسط سیاوش کشته می‌شود. سیاوش با این کارش مهدعلیا را در پوست گردو می‌ذارد و دل شاه را هم به دست می‌آورد تا جایی که او را یکی از قراول اصلی خود می‌کند و دستیار سلمان می‌کند.

این را هم ببینید:  دانلود سریال ساخت ایران ۳ قسمت ۲ دوم
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.