تی وی پلاس: حکم بازداشت امین فردین صادر شد

امین فردین و سحر زکریا چند وقتی‌ست با هم درگیر هستند. پس از درگذشت زهره فکور هم یکی از افرادی که انگشت اتهام را به سوی امین فردین گرفته است رسانه تی‌وی‌ پلاس است.

تی‌وی پلاس حالا اعلام کرده که با شکایتی که از او کرده‌اند به زودی قرار است بازداشت شود و در دادگاه آلمان هم از او شکایت شده.

بیشتر ببینید:

تی‌وی پلاس هم توی استوریش نوشته که به استحضار می‌رسانیم در حالی که به همراهی و لطف رسانه‌های داخلی کشور، مردم عزیز و حتی مستندی در صدا و سیما، مشخصات متهم فراری اخاذی مجازی یا همان قاتل مجازی، امین فردین، برای مردم عزیز کشور فاش شده است و پرونده قضایی علیه این متهم فراری نیز توسط دستگاه محترم قضایی و پلیس محترم فتا و نهادهای امنیتی مرتبط در حال پیگیری است، یک رسانه داخلی (درجه سه) در اقدامی مضحک و غیرقانونی اقدام به حمایت از این متهم فراری و اخاذ مجازی (امین فردین)‌نموده است که خوشبختانه به سرعت در دادسرای رسانه پرونده قضایی علیه این رسانه درجه ۳ مفتوحج گردید. سپاس از مردم شریف و غیور که به جد پیگیر مجازات این متهم فراری هستید. به زودی اخبار خوش منتشر خواهد شد.

ضمنا به دستور محترم مقام قضایی حمایت از متهم فراری، اخاذ مجازی (امین فردین) چه از طریق اسپانسر شدن برای تبلیغ و چه انتشار اخبار کذب توسط افراد حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور به سرعهت پیگیری و به عنوان معاونت در جرم و همکاری با این متهم (امین فردین) و این شبکه کلاه‌برداری بین‌المللی تحت پیگیری قضایی قرار خواهد گرفت.

بعد از این بود که سحر زکریا با انتشار این خبر در اینستاگرامش نوشت: ورق بزنید،خوشحالم، یاد گرفتم در برابر ظلم سکوت نکنم، خوشحالم که فریادهایم به گوشها رسید وتلنگری شد ،ولی حیف که جانی از میانمان رفت کاش زهره فکور صبور هم در میانمان بود واین روز را میدید ، همکاران محترم بیایید بکبار کنار هم باشیم حداقل حالا که به شرافتتان توهین شده کنار یکدیگر باشیم ، خیلی درد کشیدم ولی به ثمر نشست امین فردین گفتم پا رو دم بد کسی گذاشتی ولت نخواهم کرد بزودی در لایوی با شما عزیزان صحبت خواهم کرد سپاس از تمام همکاران که در روزهای سخت با من همراه بودنند کاش زهره تو هم بودی کنارمان.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.