سریال جیران، قسمت سوم، یکه‌تاز جمعه‌ها می‌شود

در شرایطی که سریال خسوف، به پایان می‌رسد، این هفته جیران یکه‌تاز جمعه‌ها خواهد شد.

جیران، سریالی که به عنوان عاشقانه‌ای تاریخی مطرح شده، با سوتی‌ها و گاف‌های تاریخی روبروست و البته دفاع هنری از درام آن طی روز گذشته شدت گرفته. بعد از انتقادات اولیه نسبت به امروزی بودن ادبیات، لحن، گریم و روابط شخصیت‌ها از یک طرف و عدم استناد تاریخی وقایع، حالا کم‌کم دوستداران واقعی این سریال را چشم انتظار قسمت‌های بعدی می‌گذارد و با پخش قسمت چهارم، دیگر می‌توان گفت مخاطب خود را خواهد یافت.

به یاد بیاوریم که زمانی برای سریال شهرزاد هم چنین اتفاقی افتاد. و ترانه مشهور کجایی دقیقا کجایی با صدای محسن چاوشی، در قسمت پنجم سریال شهرزاد بود که با پخش آن، این سریال را در اوج استقبال مخاطبان برد.

بیشتر ببینید:

حالا تاریخ برای جیران در حال تکرار است؟ و در قسمت‌های ۴ و ۵ باید منتظر یک سوپرایز واقعی از طرف حسن فتحی و بازیگران آن باشیم؟

با ورود جیران از قسمت چهارم به کاخ، منازعات قدرت در اندرونی شدت خواهد گرفت. رفتارهای پنهانی، زد و بندهای زنانه، رقابت میان ۴ زن عقدی و جیران، مبارزات سیاسی کاخ میان جیران و مهدعلیا، مادر ناصرالدین شاه، رقابت‌های عاطفی، حضور خواجگانی که در خدمت او هستند و غیبت‌ها در اندرونی، با وقایع بیرونی ایران‌زمین گره می‌خورد تا از این قسمت،‌جیران جذاب‌تر از قبل به پیش برود.

شما چه فکر می‌کنید؟ در کامنت‌ها بنویسید. و البته اگر هنوز پندار را در یوتیوب سابسکرایب نکرده‌اید، آن را سابسکرایب کنید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.