سریال خسوف قسمت ۲۷ بیست و هفتم – تیزر

سریال خسوف قسمت ۲۷ بیست و هفتم اتفاقات مهمی را در پی خواهد داشت. از این روی کاربران شبکه‌های اجتماعی حدس و گمان‌های زیادی را مطرح می‌کنند که بعضی از آن‌ها چندان با منطق جور در نمی‌آید و از میان آن‌ها، در نبود یک تیزر رسمی، تلاش کردیم منطقی‌ترین سناریو را با هم مرور کنیم:

شاهدیم که قبل از هر چیزی پیشنهاد یک میلیاردی سمیرا باعث وسوسه فرزانه و ثمین می‌شود و همین طمع آن‌ها را روانه خانه رضی می‌کند اما آن‌ها نمی‌دانند که چه چالشی در انتظار آن‌هاست.

فرزانه و ثمین در بدو ورود می‌فهمند که چک و سفته‌ها پیدا نمی‌شوند و به ناچار دستشان در پوست گردوست و ماجرای آن‌ها هم با توجه به زرنگ بودن رضی لو می‌رود.

Podcast #3 : Khosoof Serial Part 27

بیشتر ببینید:

ثمین که به سراغ سمیرا می‌رود، با هم درگیر می‌شوند و رضی هم سر می‌رسد و فیلم دزدی را نشان می‌دهد و حالا نوبت سمیراست که از طرف رضی تهدید بشود.

سمیرا که همه چیز را از دست رفته می‌بیند سعی می‌کند ماجرا را گردن علیرضا بیندازد. ثمین هم با او دست به یکی می‌کند و حالا انتقامشان را از علیرضا می‌گیرند. چطور؟ یک پاپوش برای او می‌دوزند.

حالا اسناد هویتی علیرضا یک وکالتنامه می‌سازند تا با حساب‌سازی از شرکت مهراب دزدی جلوه دهند. همزمان عکس امیر و آتیه هم منتشر می شود و مهراب دستپاچه می‌شود و تصمیم به عقد او می‌گیرد. اما آتیه می‌گوید نمی‌توانم مخفیانه با تو ازدواج کنم و باید به همه خبر بدهیم.

این را هم ببینید:  سریال خسوف قسمت ۲۴ بیست و چهارم |‌ دانلود، پاورقی، بررسی و حواشی |‌ Khosoof Serial Part 24

حالا هدف این است که امیر و مهراب با هم رو در رو شوند. آتیه اما چشم به ثروت مهراب دارد؟ شما چه فکر می‌کنید؟‌علیرضا که رودست خورده و رودستی که خواست بزند سخت‌تر شده چه نقشه تازه‌ای خواهد داشت؟

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.