تاپ کرست مدرن یکی از بزرگترین ترندهای بهار و تابستان سال ۲۰۲۲ است

تاپ کرست مدرن ویکتوریا سکرت، نیم‌تنه‌های پوش‌آپ یا مدل کرستی مد امسال برند ویکتوریا سکرت و بسیاری از برندهای معروف دیگر هستند. اگر به پوشیدن نیم‌تنه‌ها علاقه‌مندید این محصولات حتما مورد علاقه شما خواهند بود.

این مدل از نیم‌تنه برند ویکتوریا سکرت کاملا شبیه یک سوتین است و معمولا با استفاده از بند و گره در قسمت پشت نیم‌تنه بر روی بدن فیت و تنظیم می‌شود.

اگر یک چیز به وضوح از هر دو فصل هفته مد پاریس و  SS22 نمایان شده باشد، این است که امسال سالی است برای بازگرداندن تیپ‌های سکسی به کمد لباس های ما.

اما هرگونه پیش فرضی که ممکن است در مورد کرست داشته باشید را کنار بگذارید.

اندام کوبنده، غش کننده، کمرهای لاغر؟ دیگر نه.

نیم‌تنه‌های کرستی ۲۰۲۲ برای محدود کردن یا دستیابی به تیپ بدنی «ایده‌آل» ساخته نشده است، بلکه به بالاتنه، نیم تنه‌تر نزدیک‌تر است و همه چیز در مورد احساس قدرت، اعتماد به نفس و لذت کامل است.

به علاوه، هیچ چیز مانند استفاده کردن لباس زیر به عنوان لباس بیرونی، جذابیت ندارد.

 

این ترند مد امسال برگرفته از سریال محبوب بریجرتون است. رنگ های روشن، روکش های فلزی، طرح های برجسته از خصوصیات بارز این لباس است.

لباسی که می‌شود آن را با شلوارهای کوتاه، دامن های کوتاه و شلوارهای بگی، یا به عنوان بخشی از یک ست هماهنگ پوشید.

این ترکیبی عالی از شور و هیجان دبیرستانی، لباس مهمانی جذاب نوجوانان و پوششی به سبک دهه نود که طرفداران سرسختی دارد.

این را هم ببینید:  تاپ کرست: ترند تازه بهار امسال را فراموش نکنید

فقط به نمایش AW22 ورساچه نگاهی بیاندازید تا مثالی بارز از عرضه این ترند جدید را به دنیای ببینید ، یا با نگاهی به لیست بلندبالایی از افراد مشهوری که اخیراً در حال استفاده از این مد هستند – از کیم کارداشیان، ایرینا شایک و بلا حدید در شماره ثبت اختراع LaQuan Smith تا هیلی بیبر، جولیا فاکس و کایلی جنر در سبک‌های مختلف با الهام از وینتج به گر گرفتن این سبک لباس‌ها در بهار و تابستان امسال پی خواهید برد.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.