سریال سودا قسمت ۸ هشتم

سریال ایرانی سودا از پلتفرم فیلم‌نت پخش می‌شود.

مهران که گلوله خورده روی زمین افتاده و خون زیادی از دست داده است.دانیال با عجله خودش را به او می رساند و می پرسد که چه کسی با او اینکار را کرده است؟در همین زمان تینا هم می رسد.مهران و دانیال سوار ماشین می شوند و از آنجایی که مهران مجرم فراری است،نمی توانند به بیمارستان بروند.آنها پیش پزشکی می روند که از یکی از اتاقهای خانه اش به عنوان‌ اتاق عمل استفاده می کند.پزشک مهران را جراحی می کند و گلوله ها را از بدنش بیرون می آورد.مدتی بعد دکتر پیش تینا می رود و می گوید که شانس آورده اند و مهران زنده مانده است.تینا پیش مهران می رود و می گوید که هیچوقت نفهمیده که چقدر دوستش دارد،حتی وقتی که دادخواست طلاق می داده هم عاشقش بوده.او بیرون اتاق می رود و گریه می کند.

فردا صبح مهران که چشمانش را باز می کند دخترش نگار را می بیند.تینا با هرمز تماس می گیرد.هرمز همراه همسرش،دخترش فاطمه را از بیمارستان به خانه بر می گرداند و با عجله پیش مهران می رود.

مهران و دانیال و هرمز کنار یکدیکر نشسته اند.دکتر از مهران می خواهد که زیاد حرکت نکند.تینا می گوید که مهران را می شناسد و الان تمام فکرش انتقام است.

شب،مهران و دانیال و هرمز دم خانه آرش می روند.هرمز به طور پنهانی وارد خانه او می شود و سراغ گاوصندوقش می رود.در همین زمان آرش می رسد و وارد خانه می شود.مهران با گوشی هرمز تماس می گیرد،ولی او گوشی اش را خاموش کرده است‌.

این را هم ببینید:  سریال آپارتمان بی گناهان قسمت ۱۸۶

داخل خانه هرمز و آرش با یکدیکر درگیر می شوند و آرش هرمز را می کشد.

بیرون از خانه دانیال از مهران می پرسد که دنبال هرمز برود؟ناگهان مهران سارا را می بیند که به خانه آرش می رود.

“مدتی قبل”

بیشتر ببینید:

سارا خودش نقشه دزدیده شدنش را با همکاری آرش طراحی کرده است.افراد سارا او را به صندلی می بندند و او را گریم می کنند که وانمود کنند که او کتک خورده است.سپس از او فیلم می گیرند.سارا وانمود می کند که ترسیده و کتک خورده است.آرش برای سارا دست می زند و می گوید که باید بازیگر سینما بشود.

ناگهان چند نفر وارد انباری که سارا و آرش در آن هستند می شوند و به آنها تیر اندازی می کنند.دکتر و شهاب وارد می شوند.دکتر می گوید که برای مهران دردسر درست کرده اند و باعث شده اند که خودش را تسلیم پلیس کند.سارا می گوید که مهران خودش حماقت کرده.دکتر و شهاب بیرون می روند.دکتر از شهاب می خواهد که بازی را به میل او جلو ببرد و وانمود کند که سارا مرده است.شهاب می گوید که جسد سارا را لازم دارد.دکتر می گوید که دختر گریموری که کنارش بوده را به عنوان جسد سارای تقلبی استفاده کند.

مدتی بعد شهاب به صورتش نقاب می زند و مقابل چشمان مهران دختری که لباس سارا را پوشیده را در ماشینی می بندد و ماشین را با بمب منفجر می کند.

این را هم ببینید:  سریال راهزنان قسمت ۲۵۱ دویست پنجاه و یک

آرش و سارا جسد هرمز را داخل ماشین می گذارند.دانیال و مهران آنها را تماشا می کنند.آرش و سارا به جایی خارج از شهر می روند و جسد را دفن می کنند.مهران از دانیال می خواهد که با پلیس تماس بگیرد و محل جسد را بگوید.

مدتی بعد سرگرد مسئول پرونده قاچاق عتیقه،با سرگرد مهری مسئول پرونده قتل هرمز صحبت می کند و ماجرای قاچاق عتیقه و ارتباط آن با مرگ هرمز را برای او تعریف می کند.

مهران و دانیال به خانه بر می گردند.تینا وارد اتاق مهران می شود تا حالش را بپرسد.مهران می گوید که برای اولین بار می خواهد اعتراف کند‌.تینا می گوید که گذشته تمام شده است و نیازی نیست.مهران مقابل تینا زانو می زند و از او می خواهد که او را ببخشد و زنی که وارد زندگی اش شده او به خاک سیاه نشانده و تا پای مرگ برده است.تینا می گوید که از اول این ماجرا او را به خاطر دخترشان بخشیده بود.

مراسم تشییع جنازه هرمز برگذار می شود.بعد از اینکه مردم می روند و قبرستان کمی خلوت می شود،مهران پیش خانواده هرمز می‌رود.فاطمه سر مهران فریاد می زند و می گوید که او پدرش را کشته است.مهران به همسر هرمز قول می دهد که تا آخر عمر از نظر مالی تامینشان کند و خون کسی را هم که هرمز را کشته بریزد.فهمیمه به او می گوید که قول دومش مهمتر است و نگذارد که خون هرمز پایمال شود.

در تیزر قسمت هشتم سریال سودا می‌بینیم که:

مهران می‌میرد و جنازه‌اش را قایم می‌کنند.

این را هم ببینید:  سریال ساخت ایران فصل ۳ قسمت ۱۰ دهم

بیتا در حال دست و پنجه‌نرم کردن با اتفاقات بدی در زندگی‌اش است. 

دکتر به شهاب و آرش می‌گوید می‌دانید شما با این نمایش احمقانه‌ای که راه انداختید چه خطری را متوجه من و گروهم کرده‌اید؟ 

باز هم شاهد تیراندازی‌های پیاپی به افرادی این بار بی‌گناه هم خواهیم بود. 

Soda Serial Part 8

به نظر می‌رسد این ماجرا به پریناز و افرادی که آرش دوستشان دارد هم  باز می‌گردد و شهابو آرش  را از این مساله عصبانی می‌کند. 

رقابتی هم میان شهاب و آرش در جریان است. 

پلیس سایه به سایه در حال نزدیک‌شدن است. 

سریال سودا قسمت ۸ هشتم
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.