تاپ کرست: ترند تازه بهار امسال را فراموش نکنید

تاپ کرست‌ها مدتی است که وارد دنیای مد شده‌اند. این تاپ‌ها در سال ۲۰۲۲ در شکل‌ها و سبک‌های مختلف دیده می‌شوند.

در طول تاریخ، کرست از نمادی از ظلم و ستم مردسالارانه به نمادی از جنسیت و قدرت زنانه تبدیل شد. تاپ کرست بیش از یک سال است که به یک روند اصلی تبدیل شده است، به طوری که این لباس جلوه ای از روند لباس زیر به عنوان لباس بیرونی است، جایی که عناصر لباس زیر در لباس های روزمره ادغام می شوند.

البته برای مادران قبلی ما که باید از سحر تا غروب با این لباس زیر پوشیده می شدند، کرست به عنوان یک سلول زندان عمل می کرد. و در حقیقت، حتی برخی از زنان مدرن نیز نمی توانند جذابیت آن را ببینند: «از پوشیدن هر چیزی تنگ متنفرم. کرست ایده من از شکنجه است. از سوی دیگر، میشل داکری، که به‌عنوان لیدی مری در داونتون ابی از این لباس‌ها زیاد پوشیده بود، ظاهراً هر دقیقه آن را دوست داشت: او اعتراف کرده است: «از پوشیدن کرست مهم نیستم». “این وضعیت شما را نشان می دهد، نحوه حرکت شما را تغییر می دهد – شما نمی توانید خم شوید.”

 

 

نکته اینجاست:

هنگامی که اختیار و آزادی انتخاب داشته باشید و توانایی ست کردن نیم تنه قرن بیست و یکمی را با شلوار جین یا دامن بلند و شیک دار داشته
باشید، این نماد سابق ستم زنانه به یک جایگزین دلپذیر برای یک تی شرت قابل پیش بینی تبدیل می شود. دکمه های خسته کننده، یا یک بلوز دهقانی.

 

شما می‌توانید تاپ‌های کرست را به صورت‌های مختلف و در هر محل‌های مختلف بپوشید مثلا تاپ کرست خود را با شلوار جین بپوشید یا اگر نمی‌خواهید بدنتان دیده شود، تاپ خود را از روی لباس آستین بلند ساده‌ای بپوشید و ست زیبایی خلق کنید.

همچنین می‌توانید این لباس را از زیر کت بپوشید و ظاهر شیکی داشته باشید. در مهمانی‌ها تاپ کرست خود را با دامن مینی ست کنید و استایل جذابی داشته باشید.

این مطلب را هم ببینید:

 

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.