سریال سه خواهر قسمت ۳ سوم

پدر و مادر هراسان به خانه ترکان می‌روند، ترکان خانه نیست و وسایلش را هم جمع کرده است.

چرا ؟ چون دریا به پدر گفته سردار خبر داده ترکان را در بیمارستان دیده است که از. پله‌ّا پایین پرت شده بوده است.

حالا ترکان کجاست؟ در خانه رجحان. توسط او به آن‌جا برده شده و از او خواسته که از این پس آن‌جا زندگی کند. چرا؟ چون سومر را تحت نظر خودش می‌خواهد.

سومر خونه مینه است و مینه هم باردار شده است. آن‌ها در حال تدارک زندگی خانوادگی آینده خود هستند. سومر به خانه خودش که می‌رود متوجه نبود ترکان می‌شود. می‌فهمد ماجرا چیست و به خانه مادر می‌رود. از ترکان می‌خواهد با او به خانه بازگردد. ترکان رد می‌کند. رجهان می‌گوید زندگی را تو باید بسازی. من هم سختی زیاد کشیده‌ام. تو که نمی‌خوای خانواده‌اش را ناراحت کنی. اگر به آن‌ها بگویی چه شده ناراحت می‌شوند.

پدر و مادر ترکان به خانه مادر سومر، رجحان می‌روند. هرچه در می‌زنند کسی در را باز نمی‌کند. ترکان با پدرش تماس می‌گیرد و می‌گوید ناگهانی به استانبول رفته است و ماجرا را با آن‌ها در میان خواهد گذاشت.

رجحان می‌فهمد که سومر به وقت نزدیکی با ترکان با هم خلوت کرده‌اند. از این به عنوان ابزار فشاری برای نگاه داشتن سومر استفاده می‌کند تا این موضوع را به مینه نگوید.

بیشتر ببینید:
این را هم ببینید:  سریال امانت قسمت ۳۴۳ سیصد و چهل و سه

فردای آن، رجحان به ترکان می‌گوید که پدر و مادرش را دعوت کند و بگوید بازگشته‌ایم و به این‌جا بیایند.

به سومر هم خبر می‌دهند اما او پیش مینه می‌رود و مینه سومر را پیش خودش نگاه می‌دارد. برنامه در غیاب سومر برگزار می‌شود. سومر که نمی‌رود آن‌ها شک می‌کنند. گفته می‌شود در جلسه است. پدر ترکان شک می‌کند به ماجرا و از او می‌خواهد اگر مشکلی هست به او بگویند. مادر ترکان اما هنوز سرمست از عروس این خانواده شدن دخترش است.

ترکان سومر را برای نبودنش بازخواست می‌کند. تو به من گفته‌ای که صوری است ازدواج ما و باید ظاهر ماجرا را نگاه می‌داشتی. سومر عذرخواهی می‌کند و می‌گوید کار پیش آمد نتوانستم بیایم. همان روز سومر و مینه با هم به دفتر پستی می‌روند که پدر ترکان رئیس آن است تا اسنادی را که از انگلیس می‌خواسته بیاید پیگیری کنند. آن‌جا ترکان سومر را می‌بیند و سومر کارهای کارخانه را بهانه می‌کند. پس از آن برای تولد دونوش او را به خانه دعوت می‌کند.
سومر هم می‌پذیرد. مینه تهدید می‌کند و سومر پا پس می‌کشد.

ترکان در حال آماده شدن برای تولد خواهرش است و رجحان به سومر می‌گوید برای تولد بیاید. او می‌گوید نمی‌آیم و مادرش تهدیدش می‌کند.

سومر ترکان را سوار می‌کند و به تولد می‌روند. خوش می‌گذرد و خانواده گرمی هستند. مینه به خانه زنگ می‌زند و از رفتن سومر مطلع می‌شود و به او پیام می‌دهد که دروغگو هستی و در صحنه آخر سریال سومر که می‌رود دستشویی به اتاق بچگی‌های ترکان و خواهرانش می‌رود. سومر می‌گوید تو خیلی زیبایی و قلب پاکی داری و لایق این نیستی که با ماجراهای من آسیب ببینی و بیا طلاق بگیریم.

این را هم ببینید:  سریال آخرین تابستان قسمت ۲۴

فاتح که پدر یکی از بچه‌ها دونوش و دریا است و به عنوان عمو شناخته می‌شود اصرار دارد که بفهمد چه کسی دختر اوست، صادق و نسرین مقاومت می‌کنند. صادق به او می‌گوید تو برنامه‌ای داری که برگشتی وگر نه امکان نداشت برگردی. او کتمان می‌کند و می‌گوید پس بگذار از دور برایشان عمو باشم. شب که نزاهت می‌خواهد چمدانش را باز کند اوراقی می‌بیند که فاتح از دستش می‌قاپد. پس از آن به کسی زنگ می‌زند و می‌گوید اوضاع خیلی خوب نیست و باید صبر کنی.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.