لیلا ارشد کیست؟

خانه خورشید، همان موسسه ای است که در دروازه عار و شوش، از سال ۸۵ تاکنون، بیش از ۹۰۰ نفر از زنان را پذیرش کرده ودر حال حاضل هم هر روز از ۱۰۰ زن و ۲۵ کودک آن‌ها در آن مکان پذیرش می‌شوند.

موسسه تحت اختیار لیلا ارشد، هدفش را ارتقاء کیفیت زندگی زنان مصرف‌کننده مواد مخدر، دارای رفتارهای پرخطر و فاقد سرپناه می‌داند و برای افزایش دسترسی‌های آن‌ها، کاهش آسیب‌های مرتبط با این قشر و حمایت‌های اجتماعی و توانمندسازی آن‌ها تعیین کرده است.

لیلا ارشد و دوستانش در سال ۱۳۷۰ از جمله نخستین گروه‌هایی بودند که بحث کودکان خیابانی را مطرح کردند و تلاش‌ها در این زمینه آغاز شد. او می‌گوید که چیزی که مهم است این نکته حائز اهمیت است که صدای گروه هدف باشند و از این فرصت‌ها استفاده کرده تا مسائل آن‌ها را طرح کنند.

لیلا ارشد که خود را حالا آماده پیروزی و موفقیت در انتخابات شورای شهر کرده است، تعریفی از مدیر موفق دارد که شامل کسانی می‌شود که هم به منافع گروه هدف و هم به منافع همکارانش فکر کند. او از شرایطی که در آن امکان تفریح و شادی نیست گلایه دارد و می‌گوید دوست دارد محیط را به یک محیط شاد تبدیل کند.

بیشتر ببینید:

این کاندیدای تایید شده انتخابات شورای شهر تهران در سال ۱۳۹۶، سطح طبقاتی اعتیاد را در حال حاضر رسیده به طبقات بالای جامعه می‌داند.

این مددکار معتبر اجتماعی، می‌گوید سال‌ها پیش، معتادان ژنده پوش بودند اما اکنون با معتادانی روبرو هستیم که لباس‌های خوب می‌پوشند و گاهی خوش‌تیپ هستند. به گفته او مساله نگران کننده در نتایج پیمایش ملی شیوع شناسی اعتیاد این است که میزان مصرف چند ماده همزمان با هم رو به گسترش بوده و مصرف الکل نیز بیش از حد انتظار است.

این را هم ببینید:  امین‌الضرب که به تهران روشنایی داد کیست؟

شورای شهر تهران در انتظار اعضایی چون لیلا ارشد است؟ تاریخ تا به امروز خبر داده خیر.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.