ترانه یلدا کیست؟

ترانه یلدا در سال ۱۳۹۶ کاندیدای شورای شهر تهران شد. اما رای نیاورد

از او مقاله‌ها و نظریه‌هایی در باب مدیریت شهری، سیاست‌های شهری و همچنین شهرسازی در دسترس است. در مجلات شهرسازی و معماری، سایت‌های معماری و رسانه‌ها فعال بوده است.

او پس از آن که ۳۰ سال، در حوزه شهرسازی فعال و یک معمار آزاد بوده است، تصمیم گرفته نگاه خود را به شهر، به صورت اجتماعی‌تر دنبال کند. او می‌گوید می‌خواهد به ارزش‌های موجود در شهر بپردازد و مدافع بافت‌های قدیم و هر چیزی است که در شهر زیباست. او طی ماه‌ها و سال‌های اخیر اما با قشر دیگری هم ارتباط داشته و می‌خواهد آن را گسترش دهد. افرادی که دخالتشان در شهر تاثیر گذار است.

حالا آن‌طور که ریحانه طراوتی در توییتر خود و ترانه یلدا (زهرا یلدا) در تلگرام خود نوشته، صلاحیت او برای انتخابات شورای شهر تایید شده و پیامک مربوطه را دریافت کرده است.

بیشتر ببینید:

ترانه یلدا حالا می‌خواست انگار وارد فضای سوم شود. خود، به یکی از آن‌هایی تبدیل شود که دخالتشان در شهر، تاثیرگذاری بیشتری دارد.

از او اظهار نظر سیاسی در دسترس نیست، و هنوز مشخص نیست آیا به سمت فهرست اصلاح‌طلبانه خواهد رفت یا اصول‌گرایی، یا آن‌که در جای درست‌تری، به صورت مستقل تر و کارشناسانه حضور خواهد داشت.

او رای نیاورد.

این را هم ببینید:  فاطمه دانشور، عضو ثروتمند شورای ادوار شهر تهران کیست؟
عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.