سید علی ریاضی، پزشک و فعال سیاسی شهر تهران کیست؟

آخرین به روز رسانی:‌ ۱۳۹۶ برای شورای شهر تهران

او اگرچه پایش به شورای شهر تهران باز نشده است، اما پیش از این فعالیت مشابهی داشته است. او از چهره‌های شاخص اصول‌گرا در مجلس هفتم بوده است و اتفاقا از همین شهر تهران به پارلمان راه یافته بوده است.

فعالیت‌های سید علی ریاض، در مجلس شامل عضویت در هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود بوده که نائب رئیس اول آن‌جا بوده و سپس به موضوع ایرانیان مقیم خارج از کشور توجه نشان داده و رئیس فراکسیون آن‌ها شده. در کنار آن، فعالیتی داشته است که شاید برای شورای شهر، به او کمک کند. او فراکسیونی را دبیری کرده است که کار آن حمایت از معلولان بوده است. همچنین سه گروه دوستی کشورهای دیگر را بر عهده داشته است:‌دوستی پارلمانی ایران و عراق، ایران و عربستان و همچنین ایران و کرواسی.

بیشتر ببینید:

ریاض، معاون حقوقی و امور مجلس سازمان نظام پزشکی هم بوده است و به موضوع صلیب سرخ و هلال احمر حساس بوده است و به این مناسبت، در گفتگویی با خبرگزاری تسنیم، گفته بوده است که: انسانیت، بی‌غرضی، بی‌طرفی، جهان شمولی، خدمت داوطلبانه، عدم وابستگی و یگانگی اصولی بود که میلیون‌ها انسان‌ شریف را از ۱۹۰ کشور جهان با ده‌ها زبان، قومیت، رنگ و نژاد و … دور هم جمع کرد تا نشان دهند انسانیت هنوز هم زنده است و می‌توان بر سر صلح و دوستی به تفاهم رسید و حقیقت انسان دوستی و صلح را در جهان اثبات کرد.

این را هم ببینید:  درباره بزرگراه داریوش در تهران چه می‌دانید؟

ریاض، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر است و در این زمینه، گفتگوهای بسیاری با مطبوعات داشته است. این کاندیدای اصول‌گرا، با وب هم بیگانه نیست و پیش از این، در وبلاگی در بلاگفا، فعالیت می‌کرده که می‌تواند به او در روابط‌عمومی آنلاین ۴ سال آینده، در صورتی که پیروزی از آن این فرد شود، کمک بسزایی داشته باشد.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.