سید مصطفی موسوی لاری کیست؟

تازه‌ترین به روز رسانی برای انتخابات شورای شهر تهران در سال ۱۳۹۶

یکی از افرادی که حضور او در فهرست می‌تواند باعث اعتراض‌هایی بشود، فرزند عبدالواحد موسوی لاری است.

سید مصطفی موسوی لاری، آن قدر اعتماد به نفس از خود نشان داده و انگار حضورش را قطعی می‌داند که در یک توییت، اعلام می‌کند «بنده برای هیچ حزب و گروه و جریانی غیر از شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان رزومه نفرستاده‌ام و در صورتی که در لیست نباشم، انصراف خواهم داد.

اما فرزند موسوی لاری مشهور، که خود او روز گذشته اعلام کرده بود فهرست در حال بسته شدن است و از میان نزدیک به ۸۰۰ نفر، مشغول تهیه فهرست هستند، در توییت دیگری اعلام کرده که:

بزرگان و ریش‌سفیدان منطقه ما، پدرم را در سن ۲۵ سالگی به عنوان نماینده لارستان،‌ راهی مجلس اول کردند. بزرگتر هم بزرگتر‌های قدیم!

بیشتر ببینید:

او توقع دارد هم در فهرست اصلاح‌طلبان باشد و هم با عنوان «جوان‌گرایی»، «راهی پارلمان شهری» شود. او ارتباطات نزدیکی هم با افراد اصلاح‌طلب شورا مثل احمد مسجد جامعی دارد و عکس‌هایی از خود و او منتشر کرده است، از سوی دیگر، در تصویر دیگری که خود منتشرش کرده با خاتمی و چند نفر از آقازاده‌های دیگر، فرزندان حسین مرعشی (علی مرعشی)، فرزند صادق آهنگران (محمد علی آهنگران) و سید محمد خاتمی دیده می‌شود.

این عکس، همان عکسی است که جواد امام، منتشر کرد و به دفاع تلویحی از برخی از آقازادگان پرداخت و نوشت: مراقب باشیم در خصوص واژه آقازادگی دچار افراط نشویم! تخصص، توانایی و شایستگی افراد مستقل از نسبت خانوادگی و وابستگی حزبی باید مورد ارزیابی قرار گیرد.

این را هم ببینید:  تظاهرکنندگان حزب توده‌ ایران در خیابان‌های تهران، تیرماه ۱۳۳۰

این توییت بیش از هر چیزی شبیه به توییتی بود که آذر منصوری، پیش از این نوشته و مورد اعتراض قرار گرفته بود. او در آن توییت،‌ آقازاده‌ها را به خوب و بد بودن تشبیه کرده بود.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.