امکانات نسخه جدید واتساپ

با توجه به آخرین نسخه نرم‌افزار، این صفحه به روز خواهد شد.

پنهان کردن آخرین بازدید از چشم مخاطبی خاص

واتساپ این روزها در حال ارائه سرویس تازه‌ای برای پیاده سازی یک امکان برای احترام به حریم شخصی کاربران است. با این امکان، کاربران واتساپ راهی برای پنهان‌کردن وضعیت «آخرین بازدید» خود از مخاطبان خاص خواهند داشت. این امکان این روزها برای آن‌هایی ظاهر می‌شود که نسخه‌ی بتا ۲۲.۹.۰.۷۰ واتساپ را دارند. پس از فعال‌شدن آن، وقتی به تنظیمات «حریم خصوصی» اپلیکیشن می‌روید، در بخش «آخرین بازدید»، می‌توانید بین «همه»، «مخاطبان من»، «هیچ‌کس» و «مخاطبان من به‌جز…» یکی را انتخاب کنید.

تنظیمات حریم خصوصی در واتساپ
تنظیمات حریم خصوصی در واتساپ

راهنما:

نیازی نیست آخرین بازدید خود را روی «هیچ‌کس» تنظیم کنید تا افراد خاصی نتوانند به اطلاعات آن دسترسی داشته باشند، به‌جای آن می‌توانید کاربران مدنظر را از مشاهده‌ی آخرین بازدید خود محروم کنید. همان‌طورکه در تغییرات مربوط به به‌روزرسانی اندروید توضیح دادیم، زمانی که مخاطبان را در Last Seen > My Contacts Except انتخاب می‌کنید، شما نیز نمی‌توانید آخرین بازدید آن‌ها را ببینید؛ البته این قانون درباره‌ی نمایه‌ و سایر اطلاعات شما اعمال نمی‌شود.

بیشتر ببینید:

می‌توانید حالت «مخاطبان من به‌جز» برای «آخرین بازدید» را در این اسکرین‌شات مشاهده کنید؛ اما این گزینه‌ روی سایر تنظیمات حریم خصوصی مانند «عکس نمایه» نیز اعمال می‌شود. توجه کنید که اگر آخرین بازدید خود را برای مخاطبان خاصی غیرفعال کنید، نمی‌توانید آخرین بازدید آن‌ها را ببینید.

دسترسی قابلیت مذکور درحال‌حاضر برای کاربران آیفونی نرم‌افزار برنامه‌ریزی شده است و به زودی به گوشی‌های هوشمند اندروید می‌رسد.

افزایش حجم فایل ارسالی در واتساپ:
به زودی امکان ارسال فایل تا ۲ گیگ فراهم می‌شود.

واکنش نشان دادن با ایموجی:
به زودی فعال خواهد شد.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.