«کافه ها» را با هم تجربه کنید

پروژه کافه‌های سایت آیکافی

دم ها برای گذراندن اوقات فراغت، دیدار دوستان یا ذره ای استراحت جاهای مختلفی را انتخاب می کنند. برخی ترجیح می دهند ساعتهای تنهایی شان را به گردش در خیابان‌ها و پاساژ ها بگذرانند، یا صبح کوله پشتی را جمع کنند و به کوه و دشت بزنند، برخی هم دوست دارند مهمانی های دوستانه ای ترتیب دهند تا خاطره های مشترکی بسازند. اما یک عده دیگر هم کافه ها را به عنوان پاتوق های تنهایی یا استراحت و حتی محلی برای دیدار با دوستان و آشنایانشان انتخاب می کنند.

این دسته بعد از مدتی تبدیل به مشتریان پر و پا قرص کافه ها می شوند و گاهی هم  ترجیح می دهند کافه های جدید و دوست داشتنی خودشان را کشف کنند. اگر شما هم جزو دسته کافه روها و کافه نشینها هستید حتماً دلایل مخصوص به خودتان را برای انتخاب یک پاتوق همیشگی دارید و یا حتی اگر از آن دسته ای هستید که دوست دارید پاتوق های متعددی داشته باشید حتماً برای انتخابهای خود شرایط مختلفی را مورد توجه قرار می دهید.

طراحی داخلی، برخورد صاحبان و گردانندگان کافه، تیپ اجتماعی مشتریان، خوراکی ها و نوشیدنی هایی که در کافه سرو می شوند یا حتی موزیک‌های خاصی که در کافه های مختلف پخش می شوند عامل جذب مشتریان کافه ها به این پاتوق های دوست داشتنی به حساب می آیند.

اما اگر بخواهید کافه جدیدی را کشف کنید یا حتی تجربه خودتان را از کافه های دوست داشتنی تان راه با دیگران به اشتراک بگذارید سرویس جدید سایت «آی کافی» به اسم «کافه ها» این امکان را به خوبی در اختیار شما می گذارد.

این را هم ببینید:  کافه‌های «بی‌تربیت» و مشتری‌های مطیع

گردانندگان «آی کافی» می گویند: «قهوه آدم‌ها را به هم نزدیک می کند» و حالا کافه ها به عنوان محلی که «قهوه» را به عنوان یکی از نوشیدنی های اصلی شان در اختیار مشتریان می گذارند به محلی برای گردهمایی این‌ آدمها تبدیل شده اند.

سرویس «کافه ها»  به شما این امکان را می دهد تا در مورد کافه هایی که دوستشان دارید یا چنگی به دلتان نمی زنند نقد و نظر بنویسید، به آنها امتیاز بدهید و برترین‌ها را انتخاب کنید یا وقتی که می خواهید در مورد یک کافه جدید اطلاعاتی کسب کنید با مراجعه به صفحه مربوط به آن پیش زمینه ای از آنچه خواهید دید و خواهید نوشید در ذهنتان بسازید.

این سرویس با مشارکت کافه نشین‌ها به روز رسانی می شود، پس این شما هستید که حالا می توانید کافه دوست‌داشتنی تان را به بقیه معرفی کنید یا با کمک دیگر دوستان کافه نشین پاتوقی جدید برای استراحت و گذران اوقات فراغت بیابید.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.