سریال امیلی در پاریس و نکات بی‌اهمیتی که باید بدانیم

حواشی سریال امیلی در پاریس، محصول نتفلیکس

یک دختر جوان آمریکایی، که در شیکاگو در استخدام یک شرکت بازاریابی است به جای یک همکار خود رهسپار پاریس می‌شود.

بازیگر اصلی، لیلی کالینز است که قبل از این در مانک او را دیده‌ایم و در سریالی به نام کالز هم در نقش کامیلا همین الان روی پلتفرم‌ها مشغول بازی است.

او یک اهل انگستان است که پدرش موزیسین انگلیسی به نام فیل کالینز بوده است. مادرش هم مدیر یک باشگاه زنان در بورلی هیلز.

لیلی ۵ ساله بود که به خانه مادرش کوچ می‌کند. در آن زمان مادر و پدرش از هم جدا می‌شوند. رگ و ریشه خانوادگی‌شان را که بگردیم یک یهودی روس تبار با ریشه‌هایی از آلمانی و انگلیسی می‌یابید.

امیلی در پاریس، برنده جایزه بهترین کارگردانی از لایف آرت فستیوال در سال ۲۰۲۰ است و در زمینه‌های مختلفی در ام‌تی‌وی و چند جشنواره متنوع ولی نه درجه یک جهان، نامزد جوایز بوده است.
طراح لباس آن، همان طراح لباس مشهور سریال سکس اند د سیتی است. پاتریشیا فیلد.

محل زندگی امیلی، که قراره خیلی دلمون بخواد اونجا زندگی کنیم آن قدر ها که فکر می‌کنید اینستاگرام پسند نیست. در واقع محلی است که در دوره رنسانس به عنوان یک متد معمول و رایج شکنجه به خاطر می‌رد. این روش شکنجه استراپِید نام داشت و شامل بسته شدن دست‌ها به هم و از پشت، آویزان کردن افراد از میله بود.

جایی که امیلی کروسان شکلاتی را کشف می‌کند مخصوصا جایی است که به عنوان شکنجه گاه اصلی استفاده می‌شده است و معترضان تا سال ۱۶۸۷ از آن خاطره دهشتناکی داشته‌اند. بله. از جایی اسم می‌بریم که الان به عنوان شهر عشاق و رمانس مشهور است.

این را هم ببینید:  ماجرای ارشان کونری، سریال جدید نتفلیکس ترکیه چیست؟

بازیگر فرانسوی نقش کامیل در واقعیت هم کامیل نام دارد و او اکنون یک مدل مشهور است. نام کامل او کامیل رازات است و اهل تولوز در جنوب فرانسه است.

لوکاس براوو، کسی که نقش گابریل را بازی می‌کند، واقعا یک شٍف اینکاره‌ی متخصص در امور سس ها است.

اول ماجرا وقتی امیلی به پاریس می‌رسد، مسیری را می‌رود که چندان منطقی نیست. این نقشه حرکت او در پاریس است! منطقی نیست در یک روز حتی توانسته شده باشد فیلمبرداری کنند. برای چنین تصاویری چندین روز نیاز است.

شلی پارک، کسی که نقش میندی را در سریال بازی می‌کند. یک هنرمند تئاتر در برادوی در آمریکاست. و آن‌جایی که در سریال آواز می‌خواند صدای خودِ خودِ اوست.

آنتوان لِمبِرت در سریال، یا در واقع ویلیام آبادی، برای شما آشنا نیست؟ شاید او را در سریال گاسیپ گرل دیده باشید.

لیلی کالینز (امیلی) در طول فیلمبرداری، ۴ ماه را در پاریس به عنوان یک محلی زندگی کرده است.

صحنه مربوط به خانه اپرا در پاریس، یک شب کامل برای فیلمبرداری وقت برده است.

در این صحنه که امیلی برای گفتگو با پیر کادا(؟) به آن اتاقی می‌رود که به خاطر وی‌آی‌پی بودن آن‌جا بیرون می‌شود، یک شب کامل کل صحنه را به خود مشغول کرده است.

لباس‌های امیلی در طول صحنه‌های اپرا هال، ادای دینی است به آدری هپبورن. موهای او از آدری الهام گرفته است، از فیلمی به نام فانی فِیس که آن هم در پاریس فیلمبرداری شده است.

پاتریشیا فیلد، طراح لباس سریال در مصاحبه‌ای گفته که از این‌که عده‌ای می‌گویند این لباس از آدری هپبورن کپی شده حرصم می‌گیره ولی من کاری از دستم بر نمیاد. اون دقیقا شبیه آدری هپبورن ه.

این را هم ببینید:  سریال ارشان کونری، قسمت ۱ اول | دانلود و پاورقی

صحنه پی‌پی سگ که پای امیلی، بیرون در آپارتمان روی آن می‌رود، با استفاده از اسپری پی‌پی ساخته شده. عجب نکته مهمی! نه ؟ کافیه بدونین که این موضوع مهم در مصاحبه‌ای با مجلات هالیوودی بیان شده.

بازیگران نقش جولین، یعنی ساموئل آرنولد، لوکاس و اشلی، در دوران فیلمبرداری با هم زندگی کرده‌اند. توی یه اپارتمان دو اتاق خوابه، در قسمت دومی که ساخته شود داستان به سمت روابط فی‌مابین امیلی، گابریل و کامیل می‌رود.

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.