سفر خانواده محمدباقر قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونی؟ واکنش‌ها و عکس‌ها

گفته شده بود زهرا مشیر همسر قالیباف به همراه داماد خانواده برای خرید سیستمونی به ترکیه رفته‌اند

vفرزند رئیس مجلس به سفر خواهرش به ترکیه واکنش نشان داد و از مردم عذرخواهی کرد.

الیاس قالیباف، فرزند باقر قالیباف، ضمن عذرخواهی از مردم در صفحه شخصی خود نوشت:

خواهرم و همسرش کاری انجام دادند که حتما غلط است؛ آنها برای خرید سیسمونی نرفته بودند اما این سفر آن هم در این شرایط اقتصادی مردم یقینا اشتباه است.

این رفتار حتما مخالف نظر و مشی و مرام پدرم است؛ این کار از قبل مورد مخالفت ایشان قرار گرفته بود ولی  متاسفانه نادیده گرفته شد.

به سهم خودم از همه مردم عذرخواهی می‌کنم و آنها هم حتما باید عذرخواهی نمایند.

زهرا مشیر همسر قالیباف را بهتر بشناسیم.

ماجرا به آن‌جا باز می‌گردد که کاربران زیادی عکس‌هایی از این سفر منتشر کردند و اعلام کردند زهرا مشیر به همراه داماد خود در این سفر دیده شده‌اند. از جمله وحید اشتری، فعال رسانه‌ای اصولگرا نوشته بود:

چند تا از مسافران استانبول یک‌سری فیلم و عکس از یک خانواده چادری (در پروازهای ترکیه خیلی مرسوم نیست) فرستاده‌اند که امروز به‌خاطر حجم بالای بار با متصدی کانتر به مشکل خورده‌اند و بعد با رفتار عوامل هواپیمایی معلوم شده از خانواده مسئولین‌اند. ظاهرا خانواده آقای قالیباف⁩ بوده‌اند.

همسر ایشان سرکارخانم زهرا مشیر را شناخته‌اند. یک زوج جوان هم با ایشان بوده که یا پسر و عروس‌شان و یا دختر و دامادشان بوده‌اند. ظاهر حجم بالای باری که از ترکیه می‌آورده‌اند، کالسکه و کیف نوزاد و تخت تاشوی کودک و امثالهم بوده است. یعنی برای خرید سیسمونی به ترکیه رفته بودند.

داماد قالیباف |‌عکس از توییتر وحید اشتری
داماد قالیباف |‌عکس از توییتر وحید اشتری
بیشتر ببینید:
زهرا مشیر همسر قالیباف در سفر به ترکیه | عکس: توییتر وحید اشتری
زهرا مشیر همسر قالیباف در سفر به ترکیه | عکس: توییتر وحید اشتری

 

از سوی دیگر این خبر مورد انتقاد مخالفان محمدباقر قالیباف در اردوی اصلاح‌طلبان هم بوده است.

عباس عبدی در همین مورد نوشت: «این خبر آن قدر مهم و ویرانگر است که وی باید از همه مناصب خود استعفا دهد. حیف که اطمینان دارم نفر جایگزین او، نامناسب‌تر خواهد بود.»

عبدی در ادامه افزود: پس پیشنهاد استعفا نمی‌دهم. فقط نمی‌دانم (قالیباف) از این پس چگونه در دوربین نگاه کرده و علیه ۴ درصدی‌ها حرف می‌زند چون این خرید خاص طبقه یک در ده‌هزاری‌ها است.

شخص دیگری که از این ماجرا برای اعتراض بهره برد، کامبیز مهدی‌زاده داماد حسن روحانی رئیس جمهور سابق است.

او با طعنه به شعار انتخاباتی محمدباقر قالیباف نوشته است: «آقای قالیباف با چند درصد می‌شود به ترکیه سفر کرد و سیسمونی خرید ٩۶ درصد یا ۴ درصد«

مهدی صیاد شیرازی، فرزند شهید صیاد شیرازی هم به ماجرای سفر خانواده قالیباف به ترکیه با هشتگ خطای نابخشودنی واکنش نشان داد و هشتگ خطای نابخشودنی زد.

حمید رسایی نماینده سابق اصولگرای مجلس هم با به اشتراک گذاشتن توضیح الیاس قالیباف، که توسط سیدمحمود رضوی مشاور قالیباف منتشر شد نوشت که جناب احدیان! همانطور که خطای آن فرزند به پای پدر نوشته نمی‌شود، عذرخواهی این فرزند هم به نام پدر نوشته نمی‌شود. 

این در جواب توییت محمد سعید احدیان مشاور محمدباقر قالیباف، رئیس کنونی مجلس شورای اسلامی بود که نوشته بود: «عجب جشنی گرفتند مخالفان دکتر قالیباف. بزرگنمایی که در تخصص شما است. اما مهم نیست که موضوع کوچک باشد یا بزرگ، خطای فرزند را به پای پدر نمی‌نویسند.»

این را هم ببینید:  تجاوز شوهر به همسر، زیر سایه وطن‌پرستی در سریال خاتون

مصطفی هاشمی‌طبا، رییس پیشین سازمان تربیت بدنی با اشاره به سفر خانواده قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونی گفت: «این احتمال وجود دارد که قالیباف از خرید سیسمونی دخترش از کشور ترکیه خبر نداشته، همانطور که در جریان قضیه شهرداری تهران و خلاف‌های قایٔم‌مقامش هم بی‌اطلاع بوده است.»

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.