سخنان مدیر شبکه جام جم درباره هایده، مهستی، دوست پسر هایده و شبکه منوتو

کورش بی‌بیان، مدیر شبکه جام جم در لس‌آنجلس است. او در گفتگویی با شهرام همایون مدیر شبکه تلویزیونی کانال یک گفته است که هایده را اگر کسی دعوت می‌کرد شرایط سختی داشت. از درجه حرارت اتاق خود تا مشروب خاصی که می‌نوشید تا بلیت فرست کلاس هواپیما. 

در ادامه درباره روزی صحبت می‌کند که هایده برایش یک بار پول‌های معوقه‌ او را پس گرفته و بر اساس آن، پورسانت گرفته است. 

درباره رابطه هایده و مهستی، کورش بی‌بیان می‌گوید که آهنگ مستی هم درد منو دیگه دوا نمی‌کنه آهنگی بوده که آهنگ مهستی بوده، نخوانده بوده و سپس هایده خوانده است. 

می‌گوید رقابتی میان هایده و مهستی هم برپا بود. اما میزبان دیدارهای سیزده به در و بزم‌ها، خانه مهستی بوده است. 

کورش بی‌بیان در ادامه گفت که تونل زمان شبکه منوتو روی ویدئوهای ما می‌چرخید که از آن‌ها شکایت کردیم و قرار شد دیگر ویدئوهای ما را پخش نکنند. 

بیشتر ببینید:

او درباره مواد مصرف کردن در شب آخر زندگی هایده ترجیح داد سخن نگوید. اما در ادامه می‌گوید خانمی به اسم افسر عدل که یک عطاری‌داشت چهره نزدیکی به هایده بود و یکی از دوستانش بود. عباس هم دوست‌پسر هایده بود. پسری ترکه‌ای بود و نرفته بود و خودش باعث شد. کسی باعث نشد.

در بخش دیگری می‌گوید علیرغم اینکه بسیار مصر و بداخلاق هم بود، آدم شوخ‌طبعی بود. از میهمانی‌ای در خانه «آقای مقدم« با حضور عباس و حمیرا می‌گوید که هایده هم آن‌جا می‌خواند. از من خواست که بروم به عباس بگویم بیاید او را دعوا کند و بروند.در همان فاصله آقای مقدم گفته بود که مخده‌ای گذاشته‌ایم و بزمی داریم و این‌ها، هایده می‌خواست فرار کند اما او هایده را راضی می‌کرد که بماند که عباس رسید.

این را هم ببینید:  پیشنهاد شهرام همایون به ابی: تور خلیج فارس!

عکس دیده نشده‌ای از هایده را ببینید.

عکسهای حضور کورش بی‌بیان در سال ۲۰۱۶ در ایران (تهران و رامسر بر سر مزار حبیب)

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.