عذرخواهی ابی و ابراز ارادت به تمامیت ارضی ایران

ابی در پیامی تصویری، از مخاطبانش برای سوء برداشت‌های برنامه نوروزی ایندیپندنت فارسی عذرخواست.

برای تماشای فایل تصویری عذرخواهی ابی کلیک کنید

متن عذرخواهی ابی:

سلام بر ایران عزیز که سالهاست خاکش را هم لمس نکرده‌ام.

اوایل نوروز گپ خودمانی داشتم با ایندیپندنت فارسی که بسیار حاشیه‌ساز شد. منتظر شدم کنسرت‌های نوروزی تمام شود. همه ما آرام بگیریم تا درد دلی داشته باشم.

در این گفتگو از جمله اشتباهی استفاده کردم. جمله من سیاسی نیستم کاملا اشتباه بود و همینجا از همه دوستانم از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنم.

عزیزانِ من. همیشه با شما صمیمانه، خودمانی حرف‌هایم را می‌زنم. بعضی وقت‌ها هم روی کلماتم دقت نمی‌کنم و فکر می‌کنم شماها من را بیشتر از هر کسی می‌شناسید. می‌دانم که شما با نگاهی به کارنامه من کاملا متوجه آثار سیاسی، اجتماعی و ملی که من با افتخار اجرا کرده‌ام هستید و همین تبعید اجباری که چهل و اندی سال من را از شما جدا کرده دلیلی بر سیاسی بودن من است. من مطمئنم که من را می‌بخشید. 

بیشتر ببینید:

ماجرای اجرای ترانه خلیج فارس دوباره مطرح شده. این ماجرا هر چند سال یک بار مطرح میشه و بین من و شما تشنج اجرا می‌کنه. ما در کشور خودمون نمی‌تونین دیدار داشته باشیم و مجبوریم در کشورهای همسایه ملاقات کنیم. من سال‌ها پیش تصمیم گرفتم برای دیدن شما به قوانین این کشورها احترام بگذارم. من خودم سالهاست برای این تصمیم صدمه دیدم و عده‌ای از شما را دلخور کردم. نمی‌دانم این تصمیم درست بود یا غلط ولی من همیشه به قلبم گوش کردم و این‌جا این قلبم اول شما را انتخاب کرد. 

این را هم ببینید:  فیلم سینمایی برادران لیلا، زیر رگبار انتقاد

من دنبال دنیایی بدون جنگ هستم و امیدوارم شما دوستانم هم با من هم نظر باشید. از طرفی اعتقاد دارم حفظ تمامیت ارضی هر کشوری به عهده حکومت آن کشور است که متاسفانه [..]. ولی در نهایت باید بگویم که این حساسیت شما به من ثابت کرد که وظیفه خطیری بر عهده من است که این باعث افتخار من است.

من ابراهیم حامدی، کوچک شما، با عشق و شور و نفسی تازه در کنار شما هم‌میهنانم گهواره تمدن ایران بزرگ را به ساحل همیشگی خلیج فارس، فارس، فارس خواهیم رساند. 

قربان شما، عاشقتونم از اینجا تا قلبِ تک‌تکِتون. 

برای تماشای فایل تصویری عذرخواهی ابی کلیک کنید

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.