سریال قضاوت قسمت ۳۰ سی‌ام

سریال قضاوت در قسمت سی ۳۰ به کجا می‌رود؟

در ادامه داستان تا این جا مشخص شد که جیلین به هر دلیلی، ایلگاز را به خانه دعوت کرد. اما او در ادامه می‌تواند با ایلگاز زندگی کند؟ خیلی ساده به نظر نمی‌رسد.

مشکلات در خانه آن‌ها را می‌زند. مادر جیلین حالا با آزاد شدن موقت فرمانده متین، به سراغ آن‌ها می‌رود و در خانه‌شان را می‌زند.

سریال قضاوت قسمت ۳۰ سی‌ام
سریال قضاوت قسمت ۳۰ سی‌ام

 

از طرف دیگر، یکتا تیلمن،‌ وکیل بدنام سریال قضاوت، پدر اولین قاتل! حلقه محاصره را برای جیلین تنگ‌تر می‌کند. از طرفی دامادشان عثمان را در مقابل آن‌ها چیده و در گامی تازه به سراغ چنار در زندان می‌رود و سعی می‌کند وکالت او را هم برعهده بگیرد. درست زمانی که ایلگاز دستِ حمایت خود را به طور قطعی از روی برادر کوچک‌ترش برداشته است.

 

سریال قضاوت قسمت ۳۰ سی‌ام
سریال قضاوت قسمت ۳۰ سی‌ام

 

بیشتر ببینید:

اما یک اتفاق عجیب، ماجرا را عجیب‌تر می‌کند: ورود ارن به خانه جیلین، و بازداشت او به اتهام قتل. قتلی که با یک چاقو صورت گرفته است.

 

جیلین چه کسی را کشته است؟

برای یافتن نتیجه باید ابتدا سرنخ‌ها را بررسی کنیم. جیلین چه دشمنانی دارد؟ مهم‌ترین آن‌ها یکتا تیلمن است. او همواره دشمن جیلین بوده، از تقریبا ابتدای سریال تا این لحظه پس از ۳۰ قسمت نفسگیر. امکان بعدی، متین است. پدر شوهرش که به لاپوشانی جنایتی علیه پدرش پرداخته و حالا خارج از زندان است. و یک احتمال دردناک دیگر: ایلگاز.

این را هم ببینید:  سریال بین دنیا و من قسمت ۱ اول | هر آنچه باید پیش از دانلود بدانیم
سریال قضاوت قسمت ۳۰ سی‌ام
سریال قضاوت قسمت ۳۰ سی‌ام

شما چه فکر می‌کنید؟

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.