سریال جناب عالی قسمت ۱۰ دهم

امیرعلی می‌گوید نمی‌خواهند بگذارند کارم را انجام دهم. نازنین می‌گوید الان نقش بازی کنید فردا باید جلوی ملت نقش بازی کنید. آروم آروم از همینجا شروع میشود. این روش یک بچه‌بازی در وزارتی است که کارش هماهنگی یک مملکت است. 

همزمان در کافه یک نفر در حال نمایش افتتاح کردن دستگاه آب‌هویج است، در صورتی که وزیر مساعدت کند و گمرک این دستگاه را ترخیص کند. 

وقتی به بقالی می‌رود همه عرض حال دارند. بقال هم حساب کتاب مالی‌اش را صفر می‌کند. می‌فهمد که کسی آمده و خودش را اقوام همسرش که می‌خواهد برود به خواستگاری معرفی کرده و بقال او را می شناسد. امیرعلی می‌‌خواهد بداند او چه شکلی بوده است؟

امیرعلی وزارتخانه را مشغول ورزش صبحگاهی. کرده.  امیرعلی به سراغ آن کسی که ورزش نکرده می‌رود. در بخش بایگانی مشغول تماشای فیلم است. فرخ مستعان است. حمید گرجی دستور داده بوده بدون اجازه او اجازه تردد نداشته باشد.

بیشتر ببینید:

 گرجی اصلا مدت‌هاست که نیست. درباره اویاما بنیانگذار کیاکوشین صحبت می‌کنند که عکسش را در اتاق زده است. ماجرا به ورزش که می‌سد می‌گوید چون گرجی اجازه نداده بود بیرون نیامدم و همینجا ورزش کردم. او هم دکترای ارتباطات دارد. با هم دوست می‌شوند. با هم برای.۷ عصر قرار می‌گذارند. 

امیرعلی در حال پرس و جو از گرجی است که چرا آنجاست. جواب این است که او مشکل اخلاقی انحرافی دارد. مشکل اعصاب و روان سنگین دارد ممکن است هم به خودش هم به دیگراناا آسیب بزند. امیرعلی پرونده‌اش را می‌خواهد. 

این را هم ببینید:  دانلود سریال راز بقا قسمت ۴ چهار

امیرعلی تصمیم گرفته به فرخ مستعان حکم معاونت بدهد.در کفه همدیگر را ملاقات می‌کنند از فیلسوفان و چهره‌ّای مختلف نقل قول می‌کنند و با هم مثل هم حرف می‌زنند. امیرعلی تصمیم گرفته با بابک و مستعان، حال گرجی‌ها را بگیرد. 

در جلسه خصوصی، مستعان می‌گوید ۴۳۱ نیروی اضافی داریم و بیشتر از اینکه نیروی متخصص داشته باشیم گرجی داریم. 

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.