چگونه کوسن ها را مانند یک طراح داخلی استفاده کنیم

کوسن ها می توانند فوراً ظاهر مبل و همچنین کل اتاق را تغییر دهند.

با این حال، کنار هم قرار دادن رنگ‌ها و الگوهای مناسب می‌تواند دلهره‌آور باشد، بنابراین در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا نحوه سبک دادن به کوسن‌ها را از متخصصان طراحی داخلی بیاموزید.
با تصمیم گیری در مورد حال و هوایی که می خواهید با کوسن های خود ایجاد کنید، شروع کنید.

 

برای خرید لوازم خاص خانه اینستاگرام خانه رویایی را دنبال کنید.

از بالشتک ها می توان برای آوردن یک رنگ پررنگ به فضایی با رنگ‌های یکسان و یا کم استفاده کرد. در مقابل، چیدمان کوسن‌هایی که رنگ‌های متنوعی همرنگ مبل دارند، آرامش‌بخش و ظریف هستند. این خنثی‌های پارچه ای می توانند حال و هوای آرام و صلح آمیزی ایجاد کنند.

با انتخاب یک پالت رنگ شروع کنید و سپس چیدمان را درون آن پالت رنگ دهید. حتما از سایه‌های عمیق‌تر و کم‌رنگ‌تر پالت استفاده کنید و با رنگ‌های خنثی نیز کار کنید.

 

لایه، لایه، لایه

اندازه ها و شکل های مختلف را لایه بندی کنید تا به همه کوسن ها اجازه دهید یکباره نمایش داده شوند. اگر در مورد نحوه استایل کردن با کوسن‌های لایه‌دار شک دارید، از یک کوسن مربع بزرگ شروع کنید، یک کوسن مربع کوچک‌تر را در جلو قرار دهید و سپس با یک کوسن مستطیلی به پایان برسانید.

 

الگو و بافت

الگوها را با تغییر اندازه الگوها با طرح های بزرگ و کوچک ترکیب کنید تا تعادل را برای چشم ایجاد کنید تا از بی نظمی جلوگیری کنید.

بافت ها را مخلوط کنید، مخصوصاً وقتی از رنگ های ثابت استفاده می کنید. از ترکیب پارچه هایی مانند مخمل، پارچه های بافته شده، کتان، چرم و غیره استفاده کنید. در کوسن هایی با جزئیات جالب مانند گلدوزی، لحاف کاری یا ویژگی های فلزی کار کنید.

برای چیدمان اولیه، از بیرون شروع کنید و وارد شوید. اعداد فرد از نظر بصری جذاب هستند، بنابراین برای یک مبل با سایز کلاسیک به تعداد سه یا پنج کار کنید. برای ظاهری نه چندان رسمی، کوسن ها را در یک طرف مبل قرار دهید.

 

عضو خبرنامه پندار شوید
تلاش می‌کنیم آخرین خبرها را قبل از بقیه به شما برسانیم
هروقت بخواهید می‌توانید عضویتتان را لغو کنید
پیشنهادهای دیگر پندار:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.